AC Odyssey’in Oyun Sonrası Çıkacak İçerikleriyle İlgili Video Yayınlandı

AC Odyssey için oyun çıktıktan sonra elbette ki içerikler yayınlanacak. Hem bedava olanların, hem de Season Pass ile olanların detaylandırıldığı videoya ise gelin hep birlikte göz atalım. Önce videoyu izleyelim, ardından konuşmak için birlikteyiz.

Öncelikle 2 adet hikaye DLC’si var Season Pass’te. Legacy of the First Blade ve The Fate of Atlantis. Tanesi 3 bölümden toplam 6 bölüm var yani. Evet, en ilginç olan şey bu. DLC’ler bölüm bölüm yayınlanacak. Legacy of the First Blade’in ilk bölümü Aralık 2018’de geliyor. Her yeni bölüm 6 hafta gibi bir süre içerisinde gelecek. Fate of Atlantis ise 2019 İlkbahar’da başlayacak.

Season Pass alanlara bir de müjde var. Assassin’s Creed III Remastered, Season Pass sahiplerine bedava olarak verilecek. Gelelim bedava içeriklere. Lost Tales of Greece adlı bu bedava içerikler de bölüm bölüm yayınlanacak ve DLC bölümlerinin aralarında çıkış yapacak. Bunun yanında her hafta bir gemi ya da bir düşman çıkacak. Bu düşman veya gemiyi yok etmek zor olacak ama sonunda güzel hediyeler verecek. Bazı zamanlı aktivitelerin de olacağı söylendi. Tabii bu videoda bahsedilen şeyleri elde etmek isterseniz PC’de 350 TL, konsollarda 440 TL vermeniz gerekmekte.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları