E3 2018’e Doğru: Bethesda ve Square Enix Konferansı

E3 2018’e Doğru’da zaman Bethesda ve Square zamanı. Bakalım bu iki büyük firma bizlere hangi oyunları sunabilir?

bethesda ile ilgili görsel sonucu

Bethesda

-Fallout 76’yı kesin göreceğiz. Tahminlerimi yaptım zaten. Bence Standalone bir DLC kendisi. Ama Online da çıkabilir. Tabii umarım öyle bir şey olmaz.

-Rage 2 gene kesin göreceklerimizden. Maalesef oyunu sevmedim. Yorum yapmayacağım.

-Dishonored 3 veya Doom 2 geleceğini sanmıyorum. Bence gelecek sene olacak ikisinden biri.

-Evil Within ile ilgili bir şeyler görmeyi bekliyorum. Belki bir DLC, belki bir ara oyun, umarım bir şey gösterirler çünkü 2. oyunu baya sevmiştim.

-Herkesin beklediği Elder Scrolls 6 da bence bu yıl duyurulacak. Ama tahminlerim seneye çıkacağı yönünde.

square enix ile ilgili görsel sonucu

Square Enix

-Just Cause 4 sızdı ve açıkçası mantıklı. Just Cause 4 görebiliriz.

-Avengers Oyunu ile ilgili çok detaylı konuştum. Bence Destiny tarzı bir şey olacak ve bu sene, sonunda oynanış videosu görmeyi bekliyorum.

-Shadow of the Tomb Raider’dan da oynanış videosu kesin göreceğiz. Umarım bir Set Piece yani aksiyon sahnesi gösterirler çünkü Rise of the Tomb Raider’dan nefret ediyorum ve bu oyunu sevmek istiyorum. Lütfen güzel bir aksiyon sahnesi gösterin de gözlerimiz bayram etsin.

-Life is Strange 2. sezon ile ilgili bir şeyler görmeyi bekliyorum. Belki bir Çıkış Tarihi hoş olabilir. Küçük de bir Trailer hiç fena olmaz.

-Kingdom Hearts 3 ile ilgili çıkış tarihi ve yeni video kesin göreceğiz. Görmeme imkanımız yok. Umarım iyi bir şey ortaya çıkarmışlardır.

-Yeni bir Nier oyunu gelebilir ama o aslında seneye daha iyi olur. Fakat gene de duyurulabilir, çıkış tarihi vs. hiçbir şey görmeyebiliriz. Son olarak Final Fantasy 7 Remake ile ilgili bir şeyler de bence göreceğiz. Belki çıkış tarihi? Emin olamadım şimdi.

Biraz kısa olabilir ama bu iki firma da ”Mini Konferans” şeklinde geçecek bence, o yüzden 250’den fazla kelime yeter de artar bu iki firma için. Perşembe günü Microsoft ile görüşmek üzere.

 

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları