E3 2018’e Doğru: The Evil Within 2 DLC’si veya Evil Within 3?

Şu ana kadar ayırdığım başlıklardan her biri için bir yazı yapmışım. Bethesda hariç. O yüzden de oldukça sevdiğim bir seri olan Evil Within ile Bethesda konferansına da girmiş olalım dedim.

İlgili resim

İlk Evil Within oyunu güzeldi. Bitirememiştim, zordu ama hikayesini, karakterlerini ve büyük sürprizini biliyordum. İkinci oyun çıktı, onu da oynadım ve bu sefer bitirdim. İlk oyun hikaye yönünden çok daha güçlü olsa da ikinci oyun grafikler ve oynanış konusunda ilkinin çok fazla üstüne koyuyordu. İlk oyun için bol bol DLC gördüğümüzü de düşünerek ikinci oyun için de DLC görmeyi bekliyorum. Hatta kim bilir, belki bu E3’te görürüz. Bu E3’te göreceğimize inanmadığım ama inanmak istediğim şey ise Evil Within 3. Belki çok kısa ”Yapıyoruz” demek için gösterilir ama hiç sanmıyorum. Seneye gösterilip 2020’de çıkması en mantıklısı. Seneye gösterilip o sene içerisinde de çıkabilir. Bilmiyorum.

Ama Evil Within ile ilgili bir şeyler görmek istiyorum. Umarım beni yanıltmazlar. Bu yazı da kısa oldu ama, idare edin. Yarın çok daha büyük bir şeyle karşınızda olacağım.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları