E3 2018’e Doğru: Call of Duty Black Ops 4 ve Destiny 2’nin İlk Büyük Eklenti Paketi

İkinci E3’e doğru yazısında COD: Black Ops 4 ve Destiny 2’nin eklenti paketini konuşacağız. İkisi de Sony konferansında gösterilecek(Çünkü anlaşmaları var.) ve ikisi de Activision tarafından dağıtılıyor, bu yüzden aynı yazıda birleştirmek istedim. Yarın ise Microsoft konferansında gösterilecek bir oyun geliyor. Aslında iki oyun.

black ops 4 ile ilgili görsel sonucu

Black Ops 4

Öncelikle Call of Duty ile başlayalım. Son zamanlarda oyunun senaryo modunun olmayacağı ve yerine Battle Royale modunun olacağı konuşuluyordu ki öyle bir şey varsa herhalde bu konferansta öğreniriz. Hatta bir anda 6999 yılından gelen bir uçakla, sanal bir adaya atlayan askerler görürseniz şaşırmayın. Ki bence eğer Battle Royale modu varsa kesinlikle böyle başlayacaktır. Peki ya tüm video Battle Royale ile mi geçecek? Elbette hayır. Oynanış göstermezler diye umuyorum ve bu yüzden 2 dakikalık videonun 1 dakikası Battle Royale ile geçer, sonra da hızlıca Multiplayer, Zombies ve artık başka ne yapmışlarsa onlara bakıp geçeriz diye düşünüyorum. Tabii videoda kesinlikle oyun içi görüntüler, hatta belki direk oynanış olabilir ama 5-6 dakikalık bir oynanış videosu gösterilmesini beklemiyorum.

Bu biraz da ne kadar uzun sürmesini istediklerine bağlı. Eğer 1.5 saat yapmayı planlıyorlarsa görebiliriz. Ama geçen sene olduğu gibi 1 saat olacaksa pek sanmıyorum. Çünkü Death Stranding, Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima oynanışları zaten en az 20 dakika alacaklar. VR falan da 10 dakika. Konuşmalar da 10 dakika falan derken, neyse bilmiyorum. Belki de oynanış gösterirler.

destiny 2 ile ilgili görsel sonucu

Destiny 2

Buraya çok kısa Destiny de sıkıştırmak istedim. Bu Eylül’de ilk büyük DLC’nin geleceğini biliyoruz ve bunun duyurusunu çok büyük ihtimalle göreceğiz. Oynanış olmasının imkanı yok bence. Direk 2 veya 2.5 dakikalık videoyu basıp geçecekler. Ne olacağı hakkında da pek bir fikrim yok ama olacağından eminim, bu yüzden de kısaca bahsetmek istedim. Fiyatı bence maksimum 30 dolar olmalı ama göreceğiz. Spider-Man ile aynı ay içerisinde çıkacağından Destiny 2’nin eklenti paketini ilk başta almayabilirim. Siz bu iki oyundan hangisini daha çok bekliyorsunuz?(Aslında artık bu iki oyundan herhangi birini bekliyor musunuz diye sormam lazım. Ama olsun. Onlara da yazık.)

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları