İncelememsi: COD: Black Ops 3 ve Trials Fusion – Herkese Ateş Etme ve Her Bölümün Sonunda Ölme Oyunu

Bir süredir incelememsi gelmiyordu çünkü zaten oyunlardan biraz uzaklaşmıştım, oynadığım oyunlar da beğenmediğim oyunlar değildi. Fakat bu iki oyun maalesef beğenmediğim oyunlar oldu ve üzerlerinde çok bir şey söyleyemeyeceğim için ikisini bir yazıda toplamak istedim. Ayrıca başlamadan önce saat 20:00’da çıkalı 1 ay falan olan bir oyunun ilk günlük yazısı gelecek. Onu da unutmayın.

call of duty black ops 3 ile ilgili görsel sonucu

İğrenç Bölümlerde Herkese Ateş Et

Black Ops 3 çok büyük bir hayal kırıklığı oldu benim için. Oyunun hikaye modundan bahsediyorum bu arada. Multiplayer veya Zombies beni pek ilgilendirmiyor. En azından bu Call of Duty oyununun Multiplayer’ı hiç ilgimi çekmiyor. Ama bu oyun senaryo olarak da kötü. Öncelikle Co-op oynamaya çalıştık ama oyun Co-op modda anlaşılmıyordu ve kafa karıştırıyordu. Sonra ben tek başıma oynamaya devam ettim. Fakat oyunun ne hikayesini anladım, ne de oyunda eğlendim. Birileri kötü adam çıkıyor, başka birileri sinirleniyor, küçük bir ekibiniz var, karakterler hiç samimi değil. Oyun iğrenç. Gerçekten oynadığım en kötü ve en sıkıcı Call of Duty senaryosu olabilir. Ghosts’un senaryosu ile aynı kötülükte. O kadar kötü.(Bu arada Black Ops 2’nin senaryosunu oynamış olan arkadaşlar için 2. oyunla bağlandığı çok kısa, 2 dakikalık bir diyalog var, ve kesinlikle o oyundaki gibi seçimler vs. yok.)

trials fusion ile ilgili görsel sonucu

Motorcu Abi Geri Döndü

Trials Fusion’dan beklentim eğlenceli olmasıydı. Ama bu oyun eğlenceli değildi. Ortamları falan hoştu, güzeldi ama yapmaya çalıştıkları şey beni hiç sarmadı. Evolution’ı da beğenmiştim halbuki. Aslında hala neden bu oyunu sevmiyorum, tam bir fikrim yok. Ama bu sanırım Trials serisi artık bana hitap eden bir seri değil. Ya Trials’da, ya da bende bir şey değişti, ama sonuçta artık Trials serisi ile işimi bitirdim. Fakat, oyunu tavsiye edebilirim. Ama şöyle tavsiye edebilirim. Tek başına oynaması aşırı sıkıcı. Bildiğim kadarıyla Online da var ama evinize gelen çok arkadaşınız varsa ve birlikte oyun oynamaktan zevk alıyorsanız indirimde alıp hoş vakitler geçirebilirsiniz. Ama tahminimce arkadaşınız da 4. gelişinde sıkıntıdan patlayacak ve oyunu bir daha oynamayacaksınız. Bilmiyorum, benim hoşuma gitmedi. Şimdilik görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları