Destiny 2 Günlükleri #4: Yeni Yol Haritası

Yeni bir günlük yazısı ile karşınızdayım. Destiny 2’nin Güncelleme Haritası genişledi ve artık senenin sonlarına kadar bizi nelerin beklediğini genel olarak biliyoruz.

Öncelikle 8 Mayıs’ta 3. Sezonu başlatıyoruz ve ikinci DLC Warmind çıkışını yapıyor. DLC hakkında daha fazla bilgi 24 Nisan’da verilecekmiş. 3. Sezonun başlamasıyla birlikte 1.2.0 güncellemesini de göreceğiz ve oyuna şunun gibi yenilikler eklenecek:

-Sezonluk Crucible(PvP) Skorları

-Özel Maçlar

-Kasadaki Yerin Artması vs.

Fakat bu yeni haritadaki asıl önemli kısım Yaz kısmı oluyor bizim için. Yazın gelecek güncelleme veya güncellemelerle şunun gibi yenilikler amaçlanıyor:

-Yeni Sezonluk Etkinlik

-Bounty’ler(İlk Oyunda Vardı, Günlük Görevler)

-PC Clan Chat vs.

Son olarak artık Eylül ayında 4. Sezonun başlayacağını da biliyoruz ki bu sürpriz değil çünkü aynı zamanda büyük ihtimalle bir de büyük, 30 ya da 40 dolarlık Eklenti Paketi yayınlayacaklar. Eylül’de gelecek güncelleme ile de:

-Zırh Koleksiyonları

-Silah Sınıflarında Değişiklik ve daha açıklanacak birçok yenilik bulunacakmış.

Bu yeniliklerden özellikle Bounty’ler ve Sezonluk Etkinlikler beni heyecanlandırıyor. Tabii ki Warmind DLC’si daha da çok heyecanlandırıyor. Umarım Curse of Osiris’teki gibi batırmazlar. Ayrıca ben oyunu 3. Sezon başlayana kadar oynamamaya karar verdim yani 3-4 hafta yeni bir Destiny Günlükleri gelmeyecek. Tabii ki önemli bir duyuru olmadıkça. Eğer 8 saatlik bedava yeni senaryo modu ekledik derlerse tabii ki koşup oynarım.(Yapımcılar da Kesinlikle Bunu Düşünüyordu) Şimdilik görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları