Fiyat Performans Ürünü, Giriş Seviyesi GamePower Magnus Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

GamePower Magnus harika bir fiyat performans ürünü olmasıyla beraber yaklaşık 70-85 fiyat aralığındaki çoğu kulaklığı da geride bırakıyor. Gelin sizlerle bir önceki ekipman incelemem olan Snopy Sg-506 incelemesindeki gibi konu konu ilerleyelim. İlk konumuz olan ses hissiyatına ve bize sesi duyuran o hoparlörlere bir bakalım.

Hoparlörlerin içinde 50mm lik devasa sürücüler hatika bir ses deneyimi sunuyor. Fakat ses yalıtımi için aynı şeyi söylyebileceğimi pek sanmıyorum. Nedeni ise dışarıan gelen sesi gayet iyi bir biçimde engelliyor fakat max ses düzeyinde müzik dinlerken yanınızda oturan insana da harika bir ses deneyimi yaşatmış oluyorsunuz. Ayrıca oyunlarda ses kasmak dev sürücülerle acayip derece de kolay. Kulaklıkta bass lar da titreme gibi bir özelliği bulunmuyor kulaklıkta herhangi bir titreşim motoru yok fakat sürücülerin devasa olmasından dolayı kulaklık yüksek bassları verirken kendiliğinden titriyor. Gelin şimdi sizlerle kulaklığin giriş tipine ve görüntüsüne geçelim.

Kulaklığin üstünde GamePower Logosu bulunuyor ve bu logo rgb led ler ile aydınlatılmış fakat üzerindeki ışıkların sırası ve düzeniyle oynyamazsınız usb giriş sadece ledleri yakmak için ledlere elektirik göndermekle görevli kutudan bir driver çıkmadığı için bu usb başka hiç bir işe yaramamakta. Giriş tipine gelirsek bir kulaklık biri ise mikrofon olmak üzere 2 adet 3 pin 2 çizgili 3.5 mm lik jak girişi bulunuyor tabi bir de az önce bahsettiğim usb girişi.

Evet GamePower Magnus oyuncu kulaklığı incelemem bu kadardı cihazı yaklaşık 2 aydı kullanıyorum ve bir sorun çıkarmadı, iyi günler.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları