Snopy Sg-506 PC GamePad İncelemesi

Snopy Sg-506 uyugun bir fiyat aralığında bulabileceğiniz en iyi gamepadlerden birsidir. Bu gamepadi uzun zamandır kullanıyorum herhangi bir bozulma veya arıza çıkarmadı. Bu “sağlammı, uzun süre kullanabilirmiyim” muhabbetlerini bir kenara bırakalım ve gamepad ile ilgili olarak ilk konumuz olan tutuş hissiyatına isterseniz bir geçiş yapalım.

Tutuş hissiyatı ve elde duruşu neredeyse ps3 kollarıyla aynı histe ancak küçük bir fark var gamepadi elinize aldığınzda ps3 kolu gibi plastik bir hissiyat değilde yumuşak bir tutuş ile elinizi rahat ettiriyor. Ayrıca içinde bulunan 2 adet titreşim motoruda hd denecek kadar olmasada harika bir titreşim deneyimini size sunuyor. Gelin birde bu gamepad in hangi girişi kullandığına da bir bakalım.

Gamepad usb 2.0 bir bağlantıya sahip usb 1.0 (Hala kullanan kaldıysa) ve usb 3.0 sürümlerinide destekliyor. Şimdi gelin görüntüye geçelim.

Gamepadin üzerinde bulunan çoğu tuşun kendine ait bir mavi ledi var ayrıca bu ledler cihazı alıp takmanızla direkman çalışmıyor kutu içeriğinde gelen gamepad den başka tek şey bir driver CD’si ve bu driver CD’si ile aktif edilirse ledler yanıyor. Şimdi de son olarak driver a bakalım

Driver kullanarak iki titreşm motorunu ve ledleri aktif edebilir titreşim motorlarının gücünü arttırıp azaltabilirsiniz

Evet gençler bu gün bir haber yayınlayabilirsem akşama doğru onu da yayınlarım ancak Snopy-Sg 506 Game pad incelemem bu kadardı umarım hoşunuza gitmiştir yanlış veya kusurumu gördüyseniz yorumda belirtebilirsiniz hoşçakalın.

Snopy Sg-506 PC GamePad İncelemesi için 2 yanıt

  1. OzgurLog
    4 Mart 2018 23:08 (279 yorumu var)

    Eline sağlık kardeşim. Tam olarak ne kadar süredir kullanıyorsun ve ne kadara aldın?

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları