Destiny 2: Fall of Osiris #2 İncelemesi

Destiny’nin ilk çizgi romanı Fall of Osiris’in ilk sayısını oldukça beğenmiştim. Hatta okuduktan sonra keşke bir Destiny filmi olsa bile dedim. Şimdi ise karşınızda ikinci sayı İncelemesi.

Konumuz ilk oyunun da öncesinde, şimdiki Vanguard liderlerinden(Zavala, Ikora ve Cayde-6) önceki liderleri(Lord Saladin, Osiris, bir de adı söylenmeyen Hunter sınıfı lideri) anlatıyor. Osiris ise elbette ağırlıkta. Konu ve karakterler hoş. Çizimler de oldukça güzel. Ama Destiny bilmeyen biri konuyu anlayabilir mi, pek zannetmiyorum.

Sayıda aksiyon çok az seviyede. Önceki sayıda aksiyon olsa da bunda yok. Ama sonu oldukça heyecan verici ve merak ettirici. Bir çizgi roman ile ilgili daha ne söyleyebilirim bilmiyorum. Sonuçta bu ilk çizgi roman incelemem. Zaten 100. Yazı Özel yazıları oldukları İçin farklı şeyler denemek istedim. Bir tane teknolojik cihaz incelmesi ki gene hiç yapmadım şu ana kadar, bir tane çizgi roman İncelemesi ve bir tane de normal, her zaman yaptığım oyun İncelemesi. Bu arada çizgi roman incelemeleri daha çok kendi sitemde olacak. Fakat Destiny gibi oyunların çizgi romanları burada olacak. Son olarak çizgi roman Bungie’nin sitesinden bedava yayınlanıyor. İngilizceniz orta seviye veya üstündeyse bakabilirsiniz.

Puan: 7/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları