Call of Duty: Modern Warfare Remastered Variety Map Paketi Mini İnceleme (PS4)

Call of Duty serisinin önemli bir markası olan Modern Warfare’in Remastered versiyonu serinin hayranlarını muhteşem bir havaya sokmuştu. Yenilenen oyunu çok beğenen hayranlar, gelen  harita paketiyle eğlencelerine eğlence katacaklar. Yeni gelen bu harita paketi için güzel şeylerin haricinde tabi olumsuz yönleri de olacak. Bazı oyuncuların dert yandığı maalesef ki fiyatı ve ayrıca paket şimdilik sadece PS4 için oynanabilir. İleride Activision PC ve Xbox One için bir güncelleme yayınlar mı bilinmemekte.

Harita paketinin içine göz attığımızda yeni olarak sadece 4 harita geliyor (Remastered için özel). Tabi grafikler standart Call of Duty grafiklerinden biraz daha iyi. Özellikle renk paletlerinin yoğun olarak kullanıldığı haritalarda görsel bir şölen bizi bekliyor olacak. Yeni gelecek 4 haritanın isimleri ise şöyle;

Broadcast

Chinatown

Creek

Killhouse

 

Ayrıca 10 adet Nadir bulunan Supply Drop ve tonlarca yeni özelleştirme ile birlikte gelecek. Silahlarınızı ve kamuflajlarınızı çok daha fazla içerik ile özelleştirebileceksiniz. Paketi şu an satın alabilir ve oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları