Spider-Man Season Pass İncelemesi – Asla Uyumayan Şehir

Spider-Man’in Season Pass’i şu an 58 TL’den satılıyor. Fiyata değer mi? Yoksa bazı DLC’leri almak mı daha iyi, bugün genel olarak ondan bahsedeceğim.

spiderman city that never sleeps ile ilgili görsel sonucu

Öncelikle şunu söyleyeyim. Her DLC paketinin ayrı ayrı incelemesi sitemizde var. Burada daha çok fiyata değer mi ondan bahsedeceğim. Ben tüm paketleri toplam 10 saatte bitirdim. 58 TL’ye 10 saat fena değil aslında. Fakat burada bahsetmemiz gereken şey bu 10 saatte ne yaptığınız? Ayrıca eğer %100 yaparsanız 10 saat. Sadece hikayeden giderseniz 4 saati anca bulursunuz. Ki aslında öyle yapmak daha iyi bir fikir olabilir. Çünkü Turf Wars’u saymazsak hem Heist, hem de Silver Lining harika hikaye modlarına sahip.

Yan görevleri yapmak istiyorum diyenlere de kötü bir haberim var. Yeni bir yan görev beklemeyin. Ana oyundaki Taskmaster Challenge’larının yerine tonla Screwball Challenge’ı var, Backpack toplama gibi tablo toplama var, tonla yeni Outpost var ve gene tonla yeni Crime var. Eğer bunları tekrar tekrar yapmak sizi sıkmıyorsa buyurun diyeceğim ama aslında tekrar tekrar yapmak sıkmıyorsa ana oyundakileri tekrar oynamak daha iyi bir seçenek olabilir.

spiderman silver lining ile ilgili görsel sonucu

Toparlamam gerekirse DLC’lerin geneli hikaye anlamında iyi bir iş çıkartıyor. Sorun yan görevler kısmında. Ve sadece 4, belki çok zorlarsanız 5 saat sürebilecek bir deneyim için 58 TL vermek herkese göre değil, o kesin. Eğer benim gibi Spider-Man’i çok seviyorsanız, zaten çoktan almışsınızdır. Ya da indirimde almışsınızdır. Ya da alacaksınızdır fakat aldıktan sonra kendinizi kötü hissetmemek için bakıyorsunuzdur. Eğer Spider-Man sizin için özel bir karakterse tabii ki, 58 TL sizi bu Dünya’da yeni maceralara sürüklemek için inanılmaz bir fiyat. Fakat normal bir oyuncu biraz daha bekleyebilir diye düşünüyorum.

Puan: 6/10

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları