Lego DC Super Villains İlk Bakış – Gene Mi Aynı Oyun?

Lego oyunlarını sevmeme rağmen hepsinin genel bir sorunu olduğunu da kabul ediyorum. Hepsi birbirlerine benziyor ve çok farkları yok. Peki Lego DC Super Villains’de de böyle mi? İlk iki saatini oynadım, ve bu 2 saatlik oynama süremle bu soruya kısa bir cevap vereceğim.

lego dc super villains ile ilgili görsel sonucu

Lego Incredibles’ı beğenmiş ve 8 puan vermiştim. Kısa olmasına rağmen öz bir oyundu ve güzel geliştirmeler içeriyordu. Tek sorunu kısa olmasına rağmen 60 dolardan satılmasıydı. Peki Lego DC Super Villains? Tekrar büyük çaplı bir Lego oyunu ile karşı karşıyayız gibi duruyor, aynı zamanda bol bol yenilik de var. Dövüş sistemi azıcık da olsa elden geçirilmiş ve her karaktere farklı animasyonlar verilerek bu dövüşün tekrar etmesini engellemeye çalışmışlar. Şimdilik işe yarasa da 15,20 saat sonrasında tekrar etmesi ve bunaltması olası. O kısım incelemeye kalsın.

Oyunun asıl geliştiği nokta kendi karakterinizi yaratmak olmuş. Karakter yaratmak çok daha detaylı ama aynı zamanda anlaması da çok basit. Ben çok iyi bir karakter yarattığımı düşünmüyorum ama yarata yarata alışacağız gibi duruyor. Gerçekten güzel şeyler ortaya çıkabilir. Ama tabii ki oyunun asıl karakterleri DC’nin kötü adamları. Ve onlarla oynamak şimdilik çok eğlenceli. Dediğim gibi kısa bir cevap vereceğim. Şimdilik oyun yeterince farklı gözüküyor. Fakat dövüşün tekrar etme riski çok fazla, ayrıca Incredibles’ın Open World elementleri beni pek içine çekemezken bu oyun nasıl çeker, ondan da emin değilim. Bekleyip göreceğiz. İncelemesi için biraz daha beklemeniz gerecek ama yetiştirebilirsem haftaya bir gün çıkarmayı planlıyorum.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları