Friday the 13th Game – Aşırı Kötü Bir Kopya

Bugün karşınıza Friday the 13th Game ile çıkıyorum. Dead by Daylight hakkında bir şey yazdım mı hatırlamıyorum ama o oyunu oldukça sevmiştim. Bu ay PS Plus’ta verilen Friday the 13th Game ise…

Kötü. Gerçekten kötü. Bir kere sunucu bulunmuyor. Oymayan yok resmen. İnsanlarla oynamak aşırı kötü. Saçma sapan hareketler yapıyor, istediğiniz yere gitmiyor, sürekli bir yere takılıyor, bağırıyor ve kısacası korkunç bir deneyim yaşıyorsunuz. Grafikler şaka gibi. Oyun bug dolu. Bu kadar kötüledim ama oyunun iyi yaptığı nadir şeyler de var. Mesela harita gerçekten büyük ve bu oyunda araştırma hissi daha fazla. Katille oynamak da kesinlikle bu oyunda daha güzel. Ve işte bu kadar. Gidip Dead by Daylight oynayın. Ayrıca evet bu oyunun hikayeli kısmı var fakat birbirinden farklı 10 kısa hikayeyi oynuyorsunuz ve çok sıkıcılar. Biraz kısa oldu ama oyunla ilgili konuşacak bir şey yok.

Bu bir inceleme değildi çünkü inceleyebilecek kadar oynamadım. Daha doğrusu oynayamadım. Vereceğiniz paraya kesinlikle değmeyecek bir oyun.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları