Destiny 2 Günlükleri: Solstice of Heroes Geldi, İyi Mi Oldu?

Destiny 2’ye geçen hafta Solstice of Heroes geldi. Maalesef öyle saatlerce deneyemedim. Fakat denediğim kadarıyla biraz konuşmak istiyorum. Her şeyden önce tabii ki Redux görevleriyle başlayalım.

Hikaye görevlerinin değiştirilmiş versiyonu olan Redux görevleri, çok daha zor olmuşlar öncelikle. Gerçekten oynarken zorlandım. Kötü mü olmuşlar? Hayır. Ama biraz sıkıldığımı itiraf etmem gerekli. Yani aslında genel olarak etkinlik, bana bunu hissettirdi. Evet rastgele bir şekilde zırhlar düşüyor ve görevleri farklı oluyor, o görevleri yapıyorsun falan ama gereğini pek göremedim.

Bir  diğer önemli nokta da Triumph dediğimiz şeyler. Şimdilik biraz hayal kırıklığı. Yok şu DLC’nin görevlerini bitir, yok şu haritadaki tüm sandıkları topla vs. İlk oyunda bu tarz şeylerle uğraşmadım. Bu yüzden de onda nasıldı hiçbir fikrim yok. Fakat eğer böyleyse sıkıcı yani. Neden istemişler anlamadım. Çok konuşuldu çünkü Triumph nerede, geliyor, ne zaman geliyor, nasıl geliyor vs. diye.

 

Belki de bu benim beklentimden kaynaklıdır. Öyle bir tanıtımı yapıldı ki oyunu değiştirecek, yeni elementler katacak ve sizi sürekli oyunda tutacak bir şey beklemiştim. Ama sonuç gerçekten o değil. Zaten her gün oynayıp giriyorsan, bu girişlerinde sana biraz daha farklı şeyler sunalım kafasında yapılmış bir şey. İlk çıktığında oyunu alıp bitirdiyseniz, sonra da DLC’lerde falan girdiyseniz benim size tavsiyem Forsaken olur mesela. Eğer oyundan sıkılıp, bıraktıysanız geri dönmeniz için ekstra bir sebep yok bu etkinlikte.

Zaten biliyoruz ki Faction Rally veya Iron Banner gibi özel haftalar Forsaken çıkana kadar bir daha olmayacak. Kısacası sıkıldım ve aradığım şeyi bulamadım. Evet o zırhları tatilden gelince tamamlayacağım büyük ihtimalle. Ama zaten şu anda 85 saat oynamış olan benim, o saati çok daha fazla arttırmamı sağlayamaz. Bu da bizi Forsaken’a bırakıyor. Forsaken’da görüşmek üzere. Destiny 2’den bir süreliğine bu kadar sanırım.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları