E3’e Doğru: Call of Duty Black Ops 4 Etkinliği Gerçekleşti + Battle Royale Modu Doğrulandı

E3’e Doğru yazısı, bir günde bir tane daha ve gene Black Ops 4! Ne oluyor diye sorabilirsiniz. Ben bugün Black Ops 4 etkinliği olacağını unutup Black Ops 4 yazısı yayınladım ama bugün gerçekleşen etkinlikle baya bir şeyler değişti, hadi onlardan konuşalım.(Biraz fazla kısa olacak ama Black Ops 4’ten zaten daha önce bahsettim)

-Öncelikle hikaye modu yok. Tanıtım da direk Multiplayer ile başladı. Klasik gözükse de artık uçup kaçmaca olmayacağı, tamamen yerde gerçekleşen bir savaş olacağı söylendi. Ve tabii ki video yayınlandı. Ben gördüklerimi sevdim açıkçası. Çok klasik, ama hoşuma gitti.

-Sonra Zombies kısmına girdiler ki çıkamadılar. Üç farklı Zombies modu bu sefer karşımızda. Daha doğrusu üç farklı harita. Hepsinin farklı karakterleri ve konusu var. Bulunduğumuz yerler de birbirinden çok daha farklı. Ayrıca Zombies artık Solo da oynanıyor.

-Oyunda Specialist’ler gene var.(Sınıflar gibi düşünebiliriz, ama sadece görünüşleri ve süper hareketleri farklı) Ve bunların geçmişini öğrenebildiğimiz ayrı ayrı küçük Solo hikayeler olacakmış. Bu da zaten Zombies ile birlikte oyunun Single Player olabilen son modu. Specialist karakterler için de bir video yayınlandı.

-Son olarak Battle Royale modu doğrulandı. İsmi Blackout. Farklı Black Ops oyunlarından haritalar birleştirilip kocaman büyük bir harita yapılmış. Hava, kara, deniz araçları kullanılabilecek.

Bunların dışında bir de oyun sadece Battle.net üzerinde yayınlanacak.(PC için, yani Steam’de yok.) Ben gördüğüm şeylerden memnunum ve umarım çıkışında 300 TL gibi saçma sapan bir fiyata sahip olmazsa alabilirim. Tabii Blackout modundan da oynanış lazım. Açık Beta yaparlarsa çok daha iyi olur tabii ki. Ama genel olarak düşüncelerim çok olumlu. Keşke Hikaye modu da olsaydı. Neyse artık. Ben söyleyeceğimi söyledim, siz ne düşünüyorsunuz?

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları