E3 2018’e Doğru Başlıyor, Peki Tam Olarak Nedir? E3 İçin Neler Yapmayı Planlıyorum?

Oyuncuların en sevdiği zaman geldi çattı. E3 zamanı. Bol bol konferans, bol bol oyun duyurusu ve bol bol oyun! Her yer oyun! Ben de artık bir Oyunlog.net klasiği olarak 3. kez de bunu yapmak istedim. Yanlış hatırlamıyorsam 2016’dan beri yapıyorum. Peki E3’te başka neler yapacağız ve bu E3’e Doğru neler içerecek?

e3 2018 ile ilgili görsel sonucu

Öncelikle burada 3 kısma ayırıyorum ben olayı. E3 Öncesi, E3 Konferansları ve E3 Sonrası olmak üzere. Şimdi gelin teker teker hangi yazıların geleceğine bakalım.

E3 Öncesi: E3 öncesindeki temel yazı serisi E3 2018’e Doğru. Önemli oyunları tek tek, daha az kişiye hitap eden veya benim hakkında daha az söyleyecek şeyim olan oyunlar için ise başka oyunlarla birleşik olarak gelecek yazı serisi. Burada o yazıda bahsetmek istediğim oyun veya oyunlarla ilgili çıkan bilgileri, düşüncelerimi ve E3’te neler görebileceğimizi söylüyorum. E3 2018’e Doğru’nun ilk yazısı bu Çarşamba günü geliyor olacak. Çarşamba günü gelecek olan yazıdaki oyun aslında biraz ısınma turu çünkü daha önce üzerine çok konuştuğum bir oyun. Ama olsun. Şu anda 30’dan fazla E3 2018’e Doğru yazısının fikir aşamasında olduğunu söyleyerek kendimi affettirebilirim diye düşünüyorum.

E3 Konferansları: Şimdi geçen sene Ali abi(Hayaletlog) ile neredeyse tüm E3 2017 konferanslarını(birkaç sorun yüzünden EA konferansını yapamamıştık) canlı bir şekilde izleyip yorumladık. Bu sefer de yapacak mıyız şu an belli değil çünkü daha zaman var ve henüz erken diye düşündüm. Zamanının geldiğini hissettiğimde konuşacağım ve zaten öyle bir şey olursa haberiniz olur.(Ben de baya yapmak istiyorum ama bakalım.) Fakat olmayacağını düşünelim, konferansları ben gene de canlı izleyeceğim ve konferanslardaki her bir haberi ayrı ayrı yazılarda sizinle paylaşacağım. Bu da E3 2018 Özel adını alacak.

E3 Sonrası: Burada ”Sonrası” kelimesi ile söylemeye çalıştığım şey konferanslardan sonrası. Konferanslardan sonra her zaman 2-3 gün zaman verilir ve yapımcı firmalar oyunlarını oraya gelenlere oynatır. Ve bu sırada oyunlarla ilgili birçok ekstra bilgi edinme şansımız olur. Buradaki yazılar da gene E3 2018 Özel adını alacak ve paylaşılan Oynanış videolarının, yapılan konuşmaların elimden geldiğince çoğunu sizlerle paylaşacağım. Yoğun bir dönem bizi bekliyor ve E3, 9 Haziran’da başlıyor. Siz heyecanlı mısınız?

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları