Yeni AC Oyunu İle İlgili Sızıntılar

Origins’in aldığı büyük övgülerden sonra Ubisoft tabii ki durmuyor ve yeni bir AC oyunu üzerinde çalışıyor. Yeni birkaç sızıntı olmuş, ben de hemen onlardan konuşmak istedim. Öncelikle bir fotoğraf var.

ac dynasty screenshot ile ilgili görsel sonucu

Düzgün bir fotoğraf değil. Yani pek düzgün değil ama imleçten ve sol üstte görev yazmasından oyunun Origins ile aynı temeller üzerine kurulduğunu söyleyebiliriz. Bu iyi bir şey mi, kötü bir şey mi onu göreceğiz. Şimdi, öncelikle oyunda 2 karakterimiz var. Bu yeni bir sızıntı mı bilmiyorum ama eklemek istedim. Ve oyunun başında birini seçiyoruz bu arada. Kadın mı yoksa Erkek mi? Fakat burada akıllara şu soru geliyor.  Görevleri farklı mı? Hiç sanmıyorum. Ama bu beni biraz korkuttu çünkü tek karakter demek, daha düzgün bir karakter demek. İki karakterin de kendi ailesi, özellikleri, geçmişi falan olacağını hiç sanmıyorum çünkü.(Sızıntılarda Yazıyor Ve Birazdan Konuşacağız Ama Bu Ubisoft)  Hatta karakter oyunun %90’ında konuşmayabilir.(Ghost Recon Wildlands ve Far Cry 5’teki Gibi) Ki bu da AC için iyi bir şey olmaz.

-Oyunda Templarlar ve Assassinler olayına Geri Dönüyoruz

-Oyun Yunanistan Bölgesinde Geçiyor

-Karakterler Arasında Hikaye, Süikast Hedefleri, Yetenek ve Kişiselleştirme Seçenekleri Değişecek. İşte buna pek inanmıyorum çünkü bu, resmen 2 farklı oyun demek. Yapsalar çok güzel olur tabii ama Ubisoft’tan beklemiyorum. Hele bu sene falan çıkartmayı planlıyorlarsa, imkansız. 2019’da çıkartacaklarsa, belki. Ama gene de, emin olamadım. Ve bu karakter seçiminin günümüz kısımlarına etkisi olmayacakmış. Ve günümüz kısımları da daha önemli olacakmış.(Aynısı AC Origins İçin De Söylendi, 10 saat oynadım ve 20 dakika falan gördüm)

-Origins’in Karakterleri Bayek ve Aya oyunda olmayacakmış ama hikayede önemli bir rolleri olacakmış. Bu ilginç aslında çünkü belki bir üçleme görebiliriz? Ezio üçlemesi gibi ama farklı karakterler olarak oynadığımız. Onu göreceğiz. Origins’i bitirince daha iyi bir fikrim olabilir bu konu hakkında.

-Harita, Origins’in Haritası İle Aynı Büyüklükte

-Deniz Seyahati Falan Origins’teki Gibi Ama Daha Çok Kullanacağız

-Sosyal Gizlilik Geri Dönüyor. Sosyal Gizlilik de kalabalığın arasına saklanma, bir yere oturma ve gizlenme falan.

-Daha fazla Kişiselleştirme Seçeneği

-2019’un İlk Yarısında Gelecek, İşte Bu İlginç. Çünkü şu an 1 sene falan var demek oluyor ve oyun böyle gözüküyor. Ben 2019 sonu falan beklerdim. Neyse, bakalım neler olacak?

-Bu oyundan sonraki oyun Roma’da geçecek, sonrasında ise büyük ihtimalle sonunda Japonya’da geçecek.

Bu bilgiler ilgi çekici ve eğer gerçekten doğrularsa, Origins’ten çok daha iyi bir oyun geliyor olabilir ki Origins de bence kötü bir oyun değil. Daha fazla detay geldikçe paylaşacağız.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları