Playstation Store İndirimleri #4: Ubisoft İndiriminden Tavsiyeler + Haftanın Fırsatı + PS Plus Üyelik İndirimi

Tekrar merhaba. Bugün PS Store’daki en son indirimlere bakacağız. Aslında Ubisoft indirimleri ile ilgili bir yazı zaten yapıldı, bu yüzden de biraz daha neleri tavsiye ederim, neleri etmem o şekilde gideceğim. Eğer sadece tüm oyunların listesini görmek istiyorsanız şuraya tıklayabilirsiniz. Ama şunu da belirteyim, ayrıca Ubisoft indirimlerinden farklı 2 indirimden daha bahsedeceğiz.

ufc 3 ile ilgili görsel sonucu

Haftanın Fırsatı

Öncelikle haftanın fırsatı ile başlayalım. UFC 3, 269 TL’den 134 TL’ye inmiş. Spor oyunlarından pek anlamıyorum ama serideki en iyi oyunun bu olduğunu söylüyor bir çok kişi. Eğer merak ediyorsanız kesinlikle deneyebilirsiniz.

ps plus ile ilgili görsel sonucu

PS Plus’ta %25 İndirim

Bir de PS Plus 12 Aylık üyelik indirime girmiş. Normalde bildiğim kadarıyla 180 TL ama şu an 134 TL’ye alabilirsiniz. PS Plus ise Online oyun oynamanıza yarıyor ama ekstra olarak her ay bedava oyunlar da veriyor. Örneğin bu ay Bloodborne ve Ratchet and Clank oyunları bedava olacak ve iki oyun da PS4’ün özel oyunu. Ayrıca ikisi de iyi. Bu ay zaten kaçırılmaması gereken bir ay, bir de 134 TL olunca almamak bana pek mantıklı gelmiyor.

ubisoft ile ilgili görsel sonucu

Ubisoft

-Gelelim Ubisoft indirimlerine. İlk sırada AC Origins 120 TL(Standart), 134 TL(Deluxe) ve 180 TL(Gold Edition yani Season Pass’li) olmak üzere fiyatlandırmaya sahip. Hiç kaçırmadım ve normal versiyonunu aldım hatta 40,50 dakika deneme şansım oldu, biraz daha oynayıp bu akşam ilk Günlük yazısıyla kendisinden bahsedeceğim. Ama kesinlikle alın bence çünkü oyun şu ana kadar oldukça iyi gözüküyor. Daha fazla detay dediğim gibi bu akşam. Yani gece.

-Ghost Recon: Wildlands’i almayın. Fiyatını yazmaya bile gerek yok, almayın. İlk başta eğlenceli gelecektir ama sonra sürekli aynı şeyleri yaptırdığından kusacaksınız. Almayın. South Park: Fractured But Whole ise 90 TL olmuş. Oynamadım ama fiyatı güzel. For Honor ise 50 TL’ye düşmüş. Senaryo modu kötü ama alınabilir, 50 TL oldukça güzel bir fiyat ki oyun çıkalı daha 1 sene oldu.

-Rainbow Six Siege ise 60 TL. Oyunu çok geliştirdiler, benim oynayacağım bir şey olmasa da ilginizi çekebilir diye düşünüyorum ve fiyatı da bence gayet iyi. The Division ise 50 Tl olmuş, oynamak istiyorsanız alın çünkü güncellemelerle biraz daha iyi olmuş. Özellikle hiç oynamadıysanız eğlenebilirsiniz.  Watch Dogs 2 de 54 TL olmuş, oyun oldukça güzel, bence kesinlikle kaçırmayın. Oyuna sahip olanlar için de Season Pass indirime girmiş ama ben pek almaya yaklaşmadım, çok ilgimi çekmedi. AC 2, Brotherhood ve Revelations’ı barındıran AC: Ezio Collection da 54 TL. O oyunları oynamadıysanız sizin için inanılmaz bir fırsat diyebilirim. AC serisine başlamak isteyenler bu paket ile başlayabilirler.

-Far Cry 4 + Far Cry Primal paketi 74 TL olmuş. Normalde sadece 4 derdim ama 4 indirime girmemiş ve şu an 60 tl. O yüzden ortalama bir oyun olan Primal’ı da 14 TL daha verip alabilirsiniz bence. İki oyunu da oynamadıysanız özellikle 4 sizi çok eğlendirecektir. Primal’dan ise emin değilim. Ve son olarak Steep ise 50 TL olmuş. Almayı düşündüm ama almadım çünkü param AC Origins ile oldukça azaldı. Ama bence alınabilir çünkü oyun bir süre daha 50 TL altına düşmez. Alın ve dağlarda istediğiniz şekilde gezin.

Son olarak şu an Steam’de de inanılmaz indirimler var, birkaç gün içinde onunla ilgili bir yazı da gelecek.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları