PlayStation 5 2020 Yılında Gelebilir !

15 Kasım 2013 de piyasaya sürülen Playstation 4 büyük ilgi görmüştü Sony Playstation 4 ile bir ilkede imza atmıştı NPD Group analistleri Playstation 5 in 2020 yılında çıkacağını öne sürdü biliyorsunuz sony zaten yeni konsol üzerinde çalışmalar yapmaya başlamıştı Birçok Uzman ve Analistin farklı teorileri olmasına rağmen NPD Group tarihi 2020 olarak öngörüyor Peki bu analiz nekadar doğru ? NPD Group un açıklamasına göre PS4 için sunulan 6 + 1 yıllık ömür süresinin dolacağını ayrıca Sonynin Playstation ürünlerini 6 – 7 yıl arayla sunduklarını göz önünde bulundurmuşlar.

NPD, yeni PlayStation için ne kadar 2020 yılını gösterse de bazı analistler daha erken veya daha geç bir yılda yeni PlayStation’u görebileceğimizi savunuyor.

● Macquarie Capital analisti Damien Thong, Sony’nin 2018 sonuna kadar yeni bir PlayStation modelini piyasaya süreceğini öngörüyor.

● IDC analisti Lewis Ward, yeni Xbox ve PlayStation modellerinin mevcut sistemlere daha uzun bir kuyruk kazandırarak 2021’de gelebileceğini öngörüyor.

● Ubisoft ise, 2019’da PS5 veya yeni Xbox modellerinin piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Yeni çıkacak konsollar hakkında bu kadar çok tahmin varken, gözler Sony’den gelecek açıklamalara çevrilmiş durumda.

Peki Sizce PlayStation 5 Nezaman Çıkacak ?

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları