Playstation Store İndirimleri #3: 150 Oyunda %60’a Varan İndirimler

Playstation tekrar indirimlerle karşımızda. Bugün gene 3 başlıkta ele alacağız. Hiç uzatmadan başlamak istiyorum çünkü çok fazla şey var. Birkaç şey de Steam’de var ama o yazı akşam gelecek.

fortnite ile ilgili görsel sonucu

Haftanın Fırsatı – Fortnite

Haftanın Fırsatı, bu hafta karşımıza Fortnite’ı sunuyor. Oyun hakkında pek bir bilgim yok, sadece Battle Royale modunun olduğunu biliyorum ve birkaç tane de videosunu izledim. Almak isteyenler için Standart versiyon 60 TL’ye düşmüş. Bakılabilir.

30 TL’den Ucuz Oyunlar

Benim asıl dikkatimi çeken kısma geldik. Bu indirimde gerçekten güzel şeyler var. Just Cause 3 XL Edition’ın 30 TL, Metro Redux paketinin 23 TL, Resident Evil 4,5 ve 6’nın teker teker 26 TL olması falan güzel. Haftanın fırsatı ilgimi çekmese de bu indirimden almak istediğim 3 şey var. Resident Evil 5 ve 6(gene babamla oynamak için), bir de Planet of the Apes: Last Frontier. Aslında Planet of the Apes filmlerini izlemedim ama oyunun film gibi olması ve tamamen seçimlerden oluşması çok ilgimi çekti. 24 TL’ye düştüğünü görünce de elbette alasım geldi. Alırsam zaten incelemeleri ile karşınızda olurum. Bu arada Resident Evil HD Remastered’ı da sonunda bitirdik. İncelemesi yakında.

%60’a Varan İndirimler

Geldik ana indirimlere. PES 2018 60 TL, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy 74 TL, Rise of the Tomb Raider 60 TL, Destiny 2 90 TL, Injustice 2 104 TL vs. Almadıysanız Crash, Rise of the Tomb Raider, Destiny 2 ve Injustice 2 gerçekten tavsiyemdir. FPS, TPS, Dövüş ve Platform türlerinde oyunlardan bahsettim. Daha ne diyeyim? Herkese var bir şey.

 

Sonuç olarak şu an oyun arıyorsanız bu indirimlere bakmanızı tavsiye ederim ve eğer istediğiniz oyun indirimde değilse bizlerle kalmaya devam edin çünkü gelecek indirimlerden de bahsettiğimiz yazılar olacak.

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları