Steam İndirimleri #2: Orta Dünya Bizi Çağırıyor + Ark: Survival Evolved(20 Şubat 2018)

PS Store indirimlerine baktık, sıra geldi Steam indirimlerine. Gündemde güzel Steam indirimleri var ve özellikle Orta Dünya ve Lego severler bu indirimlerde çok eğlenebilirler. Hemen başlayalım.

ark survival evolved ile ilgili görsel sonucu

-Öncelikle Ark: Survival Evolved 89 TL’den 29 TL’ye düştü diyerek onu bir aradan çıkartmak istiyorum çünkü oyun hakkında pek bir bilgim yok. Ayrıca Guns, Gore and Cannoli adlı oyuna da bir bakmanızı tavsiye ediyorum. Özellikle Co-op oyun arayanlara tavsiye edebileceğim hoş bir oyun kendisi. Online Co-op sanırım yok ona bir bakın ama Local, yani bir arkadaşınızla yan yana oynayabileceğiniz bir oyun. 18 TL’den de 4,5 TL’ye düşmüş, kesinlikle bakın.

İlgili resim

-Orta Dünya’ya girmeden son bir oyundan daha bahsetmek istiyorum ki o da Lego Worlds. Kendisini Minecraft’ın Lego versiyonu gibi düşünebilirsiniz. Gezegenler arası seyahat edip, oradaki eşyaları kopyalayıp, görevleri tamamlayıp yeni eşyalar açıp, sonra bu kilidini açtığınız eşyaları da oyun içi para ile alıp kendi Dünya’nızı yaratabileceğiniz çok hoş ve oldukça dolu bir oyun Lego Worlds. 89 TL’den 45 TL’ye düşmüş. Minecraft tarzı oyunlar ilginizi çekiyorsa bence deneyin. Ayrıca oyun içi para dediğim için Microtransaction var falan gibi de düşünmeyin. Etraftaki şeyleri parçalayarak topluyorsunuz paraları.

shadow of war ile ilgili görsel sonucu

-Evet, gelelim o büyük konuya. Orta Dünya indirimi başladı ve bu indirim sayesinde 4 büyük oyunda güzel indirimlere kavuştuk. Shadow of Mordor Game of the Year Edition yani tüm DLC’lerle beraber 59 TL’den 23 TL’ye düşmüş. Eğer oynamadıysanız ve Orta Dünya’dan nefret etmiyorsanız herkesin bakması gerektiğini düşündüğüm çok iyi bir oyun Shadow of Mordor. Gelelim Shadow of War’a. Kendisi ise 180 TL’den 125 TL’ye düşmüş. Eğer Orta Dünya’ya aşık değilseniz Shadow of War’u almayın. Çok pahalı ve oyunun sonunda sizden istediği şeyi görünce büyük ihtimalle sinir krizi geçireceksiniz, o yüzden de almanızı tavsiye etmiyorum. Hele bu fiyattan, asla. Diğer 2 oyun ise Lego oyunları. Lego Lord of the Rings ve Lego Hobbit. Tanesi 7,75’e düşmüş. Eğlenceli bir oyun arıyorsanız iki oyunu da alabilirsiniz ama elbette Orta Dünya severlerin, en azından bilenlerin çok daha eğleneceği bir oyun. Hiçbir filmi izlemediyseniz veya pek bir fikriniz yoksa o kadar eğlenmezsiniz.

Bir indirim yazısının daha sonundayız. Almayı düşündüğünüz ya da aldığınız oyunları yazmayı unutmayın. Ben gene bir şey almadan pas geçeceğim bu indirimleri de. Şimdilik görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları