Playstation Store İndirimleri #2: Overwatch ve Haftanın Fırsatı(20 Şubat 2018)

Yepyeni bir PS Store indirimleri yazısı ile karşınızdayım. Bu sefer iki oyun indirimde ama önemli olduklarını düşündüğümden kısaca bahsetmek istedim.

overwatch ile ilgili görsel sonucu

-Hemen ilk oyun olan Overwatch ile başlıyorum. Overwatch merak ettiğim ama hikaye modu olmadığı için pek de heyecanlanmadığım bir oyundu. Paladins isimli Overwatch’un neredeyse aynısı olan bedava oyunu oynadığımda ise Overwatch’ı oldukça merak ettim çünkü Paladins hoşuma gitmişti. Bedava hafta sonu etkinliği ile de çok kısa bir süre deneme fırsatı buldum ama oyunu maalesef beğenmedim. Ama ilgilenenler varsa oyunun 210 TL’den 89 TL’ye düştüğünü söylemek lazım. Dediğim gibi merak ediyorsanız kaçırmayın.

İlgili resim

-İkinci oyun ise NBA 2K 18.(Haftanın Fırsatı) Eğer basketbol oyunlarını seviyorsanız son çıkan NBA 2K oyunu, PS4 üzerinde 90 TL, PS3 üzerinde ise 70 TL. Bence gene merak edenler için güzel bir fiyat. Kaçmaz, alınabilir. Son olarak isteyenler sadece PS4’te bulunan Legend Edition’ı da 134 TL vererek tercih edebilir. Standart sürümden farkı ise oyun içi para, birkaç kişiselleştirme eşyası ve 20 MyTeam paketi.

Sonuç olarak kısa ve öz bir yazı olmasını amaçlamıştım, öyle de oldu sanırım. Umarım hoşunuza gitmiştir ve almayı düşündüğünüz ya da aldığınız bir şey varsa paylaşmayı unutmayın. Bana sorarsanız ben bu iki oyunu da almadım çünkü ilgimi çekmediler.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları