Steam İndirimleri #2: Ay Takvimi Yeni Yıl İndirimi

Büyük bir indirim geleceğini söylemiştim. İndirim başladı ve işte benim tavsiye ettiğim oyunlar…

ac origins ile ilgili görsel sonucu

1-)Life is Strange: Hikaye odaklı bölüm bölüm yayınlanan oyunlar benim çok ilgimi çekiyorlar ve açıkçası Life is Strange de ilgimi çeken oyunlar bir tanesiydi. Oyunu oynadım ve beğendim, çok çok iyi değil ama zaman geçirmek için hoş bir oyun. 7,75’e de kaçmaz.

2-)Watch Dogs 2: Biraz daha AAA oyunlara yönelmek istiyorsanız Watch Dogs 2, 2016 yılında çıkmış başarılı AAA oyunlardan bir tanesi ve şu anda 70 TL. Dediğim gibi bu oyunu herkese tavsiye etmiyorum. Ama AAA oyunlara yönelmek isteyen varsa Watch Dogs 2 ilginç mekanikleri ve güzel dünyasıyla sizleri bekliyor. Anlamanız için ilk oyunu oynamanıza da gerek yok.

3-)Witcher 3: Wild Hunt: Her indirimde söylediğim için uzatmıyorum. İyi bir bilgisayarınız varsa ve hala oynamıyorsanız kaçmaz.

4-)Lego Jurassic World: Her indirimde en az 1 Lego oyunu öneriyorum. Ama bu oyun genelde hep aynı oluyor. Ki o da Lego Marvel Super Heroes. Fakat bu indirimlerde farklı bir Lego oyunundan bahsetmek istedim. Lego Jurassic World. Tüm filmleri konu alan bu Lego oyunu, en iyilerden biri. 15 TL fiyatıyla da eğlence isteyenler için kaçmaz.

5-)Dark Souls 3: Souls serisini pek bilmiyorum ama Dark Souls 3, gene AAA isteyenlerin bakması gereken oyunlardan. 45 TL’lik fiyatıyla zorluk sevenler kaçırmamalı.

6-)Far Cry 4: 42 TL’lik fiyatıyla gene AAA severler Far Cry 4’ü tercih edebilirler. Kocaman bir Açık Dünya’da dilediğiniz yere gidip istediğiniz şeyi yapabildiğiniz Far Cry 4, her ne kadar senaryo kısmında sınıfta kalsa da oynanış bakımından çok iyi bir oyun.

7-)The Last Door Season 1: Geçen indirimlerde alıp oynadığım Last Door, kesinlikle tavsiye ettiğim oyunlardan. 4,5 TL’lik fiyatıyla sizi oldukça ilginç bir serüvene çıkartacak oyunu bence kaçırmayın.

8-)Firewatch: Firewatch oldukça ilgimi çeken, denemek istediğim, ama bir türlü vakit bulamadığım bir oyundu. Fakat bu indirimlerde 12 TL’ye düşmesiyle vakit bulup oynayacağım gibi gözüküyor. Size de bakmanızı tavsiye ediyorum.

9-)AC Origins: Son olarak emin olamadığım bir oyun ise AC Origins. Hala oynamadığım için çıldırıyorum ama bir yandan da PS4’e alıp orada oynamak istiyorum. Fakat geçen yakaladığım fırsatta almadığım için de pişman oldum ama PC’ye alsam babamla ortak kullandığımız için istediğim kadar oynayamayacağım falan filan. Sizin öyle dertleriniz yoksa 140 TL’ye alabilirsiniz.

Sonuç olarak aslında daha fazla şey söylemek isterdim, fakat önceki indirim yazılarında zaten söyledim, aynı şeyleri tekrar etmek de biraz sıktı. Bu yüzden biraz daha kısa yapayım dedim bu sefer.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları