PS Store İndirimleri #1: EA Oyunları + Grand Theft Auto V(14 Şubat 2018)

PS Store şu anda ortalığı indirimlerle kasıp kavuruyor. Bugün 3 farklı indirim başlığından 10’dan fazla oyun tavsiye edeceğim. Hemen başlayalım.

-İlk başlığımız direk Grand Theft Auto V. Eğer hala oynamadıysanız PS4 için 90, PS3 için 70 TL’ye düştü. Uzun bir süre boyunca daha da aşağıya inmez. Almak aklınızın ucundan geçtiyse ve hala almadıysanız artık almanızın tam zamanı bile değil, zamanı geçti. Oynamayanlar alıp oynamalı.

-Asıl başlığa gelmeden 15 TL’den ucuz oyunlar başlığını da sıkıştırmak istedim. Burada ilgimi çekenlerin direk isimlerini verip geçeceğim ama hepsi Indie oyunlar, söyleyeyim. Oyunları Google’dan araştırabilirsiniz. Hotline Miami Collection(15 TL), Super Meat Boy(12 TL), Fez(9 TL), Late Shift(12 TL), Punch Club(9 TL), Mr. Shifty(15 TL) ve The Deadly Tower of Monsters(12 TL) bakmanızı tavsiye ettiğim oyunlar. Ve tür olarak da oldukça karışıklar. Simülasyon var, izometrik aksiyon var, hikaye ağırlıklı var, platform var, bulmaca var vs.

-Ve geldik o başlığa. EA Oyunları. İsterseniz hızlıca giriş yapayım. FPS severler için 3 oyun göze çarpıyor. Star Wars Battlefront 2(90 TL) ile Star Wars evrenindeki dünyalarda, o evrenden karakterlerle kapışabilirsiniz. Star Wars severler bence kesinlikle bakmalı. Evet çıktığında çok eleştiri aldı ama toparlandığını düşünüyorum. Bir de ortalamanın üstü bir hikaye modu eklenince Battlefront 2, Star Wars fanlarının deneyebileceği en iyi ve modern oyunlardan diyebilirim. Titanfall 2(50 TL) ise sizleri inanılmaz bir hikaye modu ve çok hızlı oynanışı ile kendine bağlayıp uzun bir süre de bırakmayabilir. Benim için oynadığım en iyi FPS oyunu hikayelerinden birine sahip de diyebilirim.

-Son olarak elbette BF1. Hem ana oyun, hem ek paketler Devrim adlı pakette toplanıyor ve 60 TL’den satılıyor. Ana oyuna sahip benim gibi oyuncular da tüm DLC’leri 45 TL’ye alabilirler. Spor kısmında ise elbette Fifa 18, 90 TL’lik fiyatıyla göz kamaştırıyor. Bekleyenler alabilir. Son olarak Diğer kategorisindeki 74 TL’lik Sims 4 ve 90 TL’lik Need for Speed Payback, türleri sevenler için güzel seçenekler olabilir.

Benim alacağım bir şey var mı diye sorarsanız, aldığım bir şey var. O da Need for Speed Payback. Daha detaylı konuşacağım ama şunu diyebilirim. AL-MA-YIN! Sakın almayın. Nedenini yakında yapacağım yazıda açıklayacağım. Ayrıca bir de BF1’in Premium Pass’ini düşündüm ama sonradan vazgeçtim. Need for Speed beni ağır vurdu çünkü. Hiç beklediğim gibi çıkmadı.

PS Store İndirimleri #1: EA Oyunları + Grand Theft Auto V(14 Şubat 2018) için 1 yanıt

  1. OzgurLog
    15 Şubat 2018 00:06 (278 yorumu var)

    NFS konusunda uyarı için teşekkürler. NFS’ye son bir şans vermeyi düşünüyordum. Artık düşünmüyorum. 😀

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları