Steam İndirimleri #1: Hafta Ortası Çılgınlığı(13 Şubat 2018)

Kendi sitemde bir aralar yapmayı denediğim ama sonradan vazgeçtiğim indirim yazılarına devam ediyorum. Hem PS Store, hem de Steam indirimleri için artık bol bol indirim yazısı gelecek. Bu yazılarda her indirimden bahsetmem elbette imkansız ama gözüme takılan birkaç şeyden bahsedeceğimi söyleyebilirim.

-İlk olarak Dynasty Warriors 9, herhalde yeni çıktığı için %10’luk bir indirim ile 82,80’den satılıyor ama maalesef bu oyun ve bu tür hakkında çok bilgim olmadığından pek bir yorum yapamıyorum. Ayrıca Steam Lunar indirimleri bu Perşembe başladığı için şu anda oyun alınmalı mı, pek emin değilim.

-Ardından Total War: Warhammer 1 ve 2’nin indirimde olduğunu görüyoruz. Ben daha çok ilk oyunla ilgilendim çünkü %66 oranında bir indirim ile 60,86’ya düşmüş. Başlayacak büyük indirimde daha fazla inmez diye düşünüyorum, alınabilir.

-Sonraki oyun ise Sims 3 ve eklentileri. Eğer Sims serisine başlamak istiyorsanız Sims 3’ü 15 TL’ye kaçırmayın derim. Ardından beğenirseniz ek paketlerini ve 4’ü de zaman içerisinde alıp seriye devam edersiniz zaten. 15 TL çok çok iyi bir fiyat.

-Bir de almaktan kaçının diyebileceğim oyun var. O da Civilization 6. Aslında Warhammer 2’yi de katabiliriz çünkü ilki 109, diğeri 134 Tl. Yazık günah, gerçekten vermeyin bu paraları. Bir strateji oyununu neden bu kadar pahalıya çıkarıyorlar anlamıyorum. Alan oluyordur tabii ki de ama anlayan biri varsa bu tarz oyunlardan, mantıklı geliyor mu gelmiyor mu bana da söylerse çok mutlu olurum.

-Ve şimdilik ilgimi çeken son oyun da Lego Marvel Super Heroes 2 oldu. Daha yeni indirime girdi. Normali 60, Deluxe’ı 90 TL. DLC’lerde hiçbir indirim olmamış. Her ne kadar oyunu çok beğensem de ve dilim onu çok söylemek istese de 60 veya 90 TL, gerçekten değmez. Oyun çıkalı 4 ay olmuş ve indirimde ben en azından normal versiyonun %50 olmasını beklerdim. Bunun için büyük indirimi bekleyebilirsiniz. Orada çok daha iyi bir şey olabilir.

Umarım indirimleri konu alan bu yazımı beğenmişsinizdir. Yarın da PS Store hakkında bir yazı gelecek. Ardından bu Perşembe de büyük indirimin başlamasıyla zaten çok kapsamlı bir tavsiyeler yazısı bekleyebilirsiniz.

Steam İndirimleri #1: Hafta Ortası Çılgınlığı(13 Şubat 2018) için 2 yanıt

  1. OzgurLog
    13 Şubat 2018 22:46 (278 yorumu var)

    Güzel bilgilendirme sağ olasın. 😉 Büyük indirim derken? PSN’de mi?

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları