PUBG Adını Tarih Sayfalarına Yazdırmak İstiyor!!!

2017’de dünyada popüler olan oyun PUBG, 1.0 güncellemesi ile tam sürüme geçmesinin ardından daha da yüksekleri hedefliyor. Oyunun yapımcı firması olan BlueHole Sutudios işin ucunu bırakmayıp, oyunun bir süreliğne değilde sürekli olarak popülaritede kalmasını istediğini, bir efsane olacağını söyledi. Yapımcı firma oyunun sadece bir platform da değilde bütün platformlarda aktif olmasını istediğinden dolayi,geçen aylarda Xbox One’a çıkan oyunun PS4 içinde çıkabileceğini söyleyebiliriz. Kim bilir belki gelecekte sanal gerçekliğe de çıkar. BlueHole,oyuna dayalı global bir ürün zinciri oluştura bileceğini açıkladı. Bu da filmler, kitaplar ve benzeri ürünlerin çıkacağına bir işarettir. Şirketin CEO su Chang Han Kim ise röpörtajında şöyle söyledi:

“PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın tüm sınırları aşarak, oyun bazlı bir kültürün ön ayağı olmasını istiyoruz.”

Sizce yapabilirler mi?

PUBG Adını Tarih Sayfalarına Yazdırmak İstiyor!!! için 2 yanıt

  1. OzgurLog
    27 Ocak 2018 16:26 (279 yorumu var)

    Mobil versiyonuda yolda diye biliyorum. Ama bir tarz oyunla daha ne kadar gidebilirler mevzu o. Ayrıca şu an fazla tutmasının en büyük sebebi platform olarak Steam ile ortaya çıkmaları.

    Ayrıca Mobilde çıkan Battle Royale oyunları PC’ye çıkmaya başladı. Örnek Rules of Survival. Hem ücretsiz hem de hemen hemen her PC’de çalışacak seviyede.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları