Yeni Titanfall Oyunu Geliyor Gibi, Ama Gelmese Daha Mı İyi Olurdu Acaba?

Titanfall bu jenerasyonda çıkan en iyi FPS’lerden biri. İlk oyunu oynamadım ama ikinci oyun hem hikayesi hem de multiplayer kısmı ile inanılmazdı. Titanfall 3 söylentileri etrafta dolaşıyordu ve aslında evet, yeni bir Titanfall oyunu geliyor. Ama beklediğimiz oyundan çok farklı. Çünkü bu Titanfall oyunu bedava bir Battle Royale.

titanfall 3 ile ilgili görsel sonucu

Öncelikle bu bir söylenti. Fakat ilginç bir söylenti. Pazartesi günü bir anda Apex Legends adlı bir Titanfall oyunu görebiliriz. Söylentiye göre basın oyunu çoktan oynadı ve içinde bulunduğumuz hafta sonunda bu basın mensuplarından oyunla ilgili küçük bilgiler alacağız. Oyun bedava olacak ve Battle Royale tarzında olacak. 3 kişilik takımların hayatta kalma mücadelesi olacak. Solo, Duo veya Squad modu var mı bilmiyoruz. Bunu oyun çıkınca göreceğiz.

Aynı şekilde harita sayısını falan da bilmiyoruz. Bu arada hayır, oyunda titanlara binmek olmayacak. Yani en azından Titanfall’daki gibi kolayca. Titanları da oyun çıkınca göreceğiz gibi. Son olarak oyunda mikro ödemeler bulunacak. Ne kadar fazla oldukları belli değil ama umarım dengelidir. Titanlar bulunmayan Battle Royale bir Titanfall oyunu kimin ilgisini çeker bilmiyorum. En azından benim çekmedi. Bedava olması ilginç ve hoş bir detay. Ama gene de Titanfall isminden para kazanmaya çalışıyorlar gibi geldi ayrıca mikro ödemeler var ayrıca titanlar yok veya çok az var. Umarım söylenti doğru değildir ve sene sonunda doğru düzgün hikayeli, çok oyunculu, hadi bir de Battle Royale’li Titanfall 3 görürüz. Gerçi bu oyun çıksa da onu görme şansımız var ama serinin mükemmel ismini kirletebilir. Aman dikkat.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları