Spider Man 2 Yapım Aşamasında

Spider Man hem eleştirmenlerden iyi yorumlar aldı hem de oldukça iyi para kazandırdı. Devamının gelmesi kaçınılmazdı. Fakat bunun başlamış olması bile güzel. Yani en azından öyle tahmin ediliyor. Peki ne oldu da bu kanıya vardık?

Her şey oyunun yönetmenlerinden Bryan Intihar’ın mesajıyla başladı. İlk oyunun yazarı firmaya geri dönüp çalışmaya başlamış. Bu mesajdan birkaç gün sonra gene Intihar’dan gelen mesajda bir hikaye taslağını onaylatmaya gittiklerini ve çok heyecanlı olduklarını öğrendik. Bu sıralarda Marvel Games’te çalışan birinden gelen mesajda ise o gün gördüğü şeyin oldukça heyecan verici olduğunu, ve önümüzdeki birkaç yılın iyi geçeceğini düşündüğünü öğrendik.

Tüm bunların üzerine oyun dünyasının en önemli isimlerinden Greg Miller da “Simbiyot” adlı bir mesaj yazdı.(Intihar’ın mesajının altına) Evet şu an elimizde çok bir şey yok ama oyunun yapıldığını bilmek bile bence harika bir şey. Tahminimce oyun bu sene içinde duyurulacak ve 2020’de PS5 ile birlikte çıkış yapacak. En geç 2021’de görürüz diye tahmin ediyorum.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları