Spider-Man PS4’e Gelen Fantastik Dörtlü İçeriğinden Yeni Detaylar Geldi! (Potansiyel Çıkış Tarihi, Fiyatı)

Spider-Man oyununun Season Pass’i City That Never Sleeps çoktan bitti. Ama çoğu insanın tahmin ettiği gibi Spider-Man içerikleri bitmedi. 2 hafta duyurulan Fantastik Dörtlü içeriği çoğu kişiyi heyecanlandırmıştı. Bu içerik hakkında o zamanlar çok bir bilgimiz yoktu ama şimdi, yeni bilgiler geldi.

spider-man ps4 fantastic four ile ilgili görsel sonucu

Insomniac yaptıkları canlı yayında bu hafta Spider-Man oynamayacaklarını belirttiler. Ayrıca haftada 5 gün yaptıkları canlı yayın sayısını belli bir süreliğine 3’e indirdiler. Bu da büyük ihtimalle yeni bir şeyler üzerine çalıştıklarını belirtiyor. Ayrıca Insomniac her ne kadar bu hafta Spider-Man canlı yayını olmayacağını belirtse de, haftaya canlı yayında Spider-Man oynayacaklarını söylediler. Ki genelde Spider-Man oynadıklarında yeni bir içeriği tanıtıyorlar.

Bu hafta canlı yayını da azalttıklarını düşünürsek çoğu insan DLC’nin haftaya çıkabileceğini düşünüyor. Önceki DLC’lerin fragman tarihlerine ve çıkış tarihlerine bakarsak arada hep 1 hafta görüyoruz. Mesela ikinci DLC Turf Wars’ın fragmanı 13 Kasım Perşembe yayınlanmış. DLC ise 20 Kasım Perşembe çıkış yapmış. Heist da aynı şekilde. Sadece Silver Lining 13 Aralık Perşembe fragman çıkarıp 21 Aralık Cuma yayınlanmış. Buna bakarsak yarın yani 24 Ocak Perşembe günü Fantastik Dörtlü ek içeriğinden fragman görebiliriz. Çıkışını da haftaya perşembe veya Cuma yapabilir. Şimdi fiyat konusuna gelelim.

spider-man ps4 fantastic four ile ilgili görsel sonucu

İçerik hakkında bilgimiz çok az. İlk başta çoğu kişi şehre Baxter Binası eklenecek + bir ya da iki tane kostüm göreceğiz, bedava olacak demişti. Fakat 2 hafta önce duyurulup hala çıkmadığından şu an paralı bir DLC olabileceği konuşuluyor. Açıkçası ben en başından beri böyle düşünüyordum. İlk başta hikayeli olur diye tahmin ediyordum ama Insomniac daha önce Silver Lining’in son hikayeli DLC olduğunu belirtmiş. Buna bakınca hikayeli olmayacağından emin olabiliyoruz.

Benim yeni düşüncem ise yan görevler yönünde. Baxter Binası ve 3 kostümün yanında her bir Fantastik Dörtlü karakterine ait görev serileri görebiliriz. Mesela çok istenen Johnny Storm yarışları. Taskmaster’da olduğu gibi önce normal yarışlar yaparız, hepsini bitirince de Johnny Storm ile yarışabiliriz. Thing ile dövüş görevleri olabilir. Sonunda da belki ona karşı, ya da onunla birlikte birilerine karşı dövüşebiliriz. Toplam 1-2 saat süren bu DLC çok hoş olabilir. Fiyat konusunda da normal 3-4 saatlik DLC’ler 10 dolardı. Bunun da 5 dolar olabileceğini düşünüyorum. Ülkemizde büyük ihtimalle 15-20 TL arası bir şey olur. Çünkü 10 dolarlık DLC’ler bizde 36 TL’den satılıyor. Uzun lafın kısası Fantastik Dörtlü paketi geldi geliyor gibi. Potansiyel çıkış tarihi haftaya, bence paralı olacak ve 5 dolar olacak. Hikaye içeriği barındırmayacak ama yan görevler barındırabilir. Bakalım nasıl bir şey karşımıza çıkacak?

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları