PS Plus Sahiplerine 44 TL’lik Ekstra Bedava İçerik Yayınlandı!

PS Plus sahipleri toplansın çünkü onlara güzel bir haberimiz var. Bu ay her zamanki gibi 2 ücretsiz oyun aldık. Fakat ekstra 44 TL’lik sürpriz bir bedava içerik şu anda Playstation Store’da yayınlandı. Peki nedir bu?

realm royale ile ilgili görsel sonucu

Realm Royale, aynı yapımcı firmanın bir önceki oyunu Paladins’in motoru kullanılarak geliştirilen bir Battle Royale oyunu. PS4’e yeni çıkış yaptı. Oyun zaten bedava. Eğer PS Plus sahibiyseniz oyunun Battle Pass’i de bedava. Fortnite sayesinde hayatımıza giren Battle Pass sistemini bu oyun da kullanıyor. Ve PS Plus sahibiyseniz 44 TL’lik 2. Sezon Battle Pass’ini ücretsiz alabilirsiniz. Oyunu biraz denedim ve açık konuşayım, hoşuma gitti.

Battle Royale oyunlarıyla garip bir geçmişim var. PUBG hoşuma gitmiyor. Fortnite çok güzel görünüyor ama kesinlikle beceremiyorum. Call of Duty Blackout çok güzel görünüyor + beceriyorum ama 470 TL. Realm Royale becerebildiğim 2. Battle Royale oyunu oldu. Ve en azından 2. sezon bitene kadar oynamayı düşünüyorum. Hiç değilse Battle Pass’i bedava verildi. Bu da bir şeydir sonuçta.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları