2 Yeni Assassin’s Creed Oyunu ve Watch Dogs 3 Sızıntıları!

Bugün sızdırıldığı söylenen bir bilgiden bahsedeceğiz. Her ne kadar sızdırıldı desem de aşırı mantıklı, ve gerçek olma potansiyeli yüksek olduğundan üzerine konuşmak istedim.

watch dogs 3 ile ilgili görsel sonucu

Öncelikle 2019’da yeni bir Assassin’s Creed oyunu görmeyeceğiz. Ubisoft’un 2019 Sonbahar’ı için başka bir seriden oyun yapacağı söylentileri vardı. Watch Dogs 3 de en çok konuşulan oyunlardandı. Bu sızıntıya göre 2019’da gerçekten de Watch Dogs 3 gelecek. Ve E3 2019’da duyurulması planlanıyor.

Watch Dogs 3’ü geçersek 2 yeni AC oyunu hakkında da sızıntılar var. İlki 2020’de gelecek Assassin’s Creed Legion. Oyun Roma’da geçecek ki 2 sene önceki sızıntılarda önce Mısır, sonra Yunanistan, sonra da Roma’ya gidilerek bir üçleme yapılacağı söylenmişti. Yani doğru olma potansiyeli yüksek.

assassin's creed legion ile ilgili görsel sonucu

Bu Roma’da geçecek ve 2020’de çıkacak Assassin’s Creed oyunu Bayek’in hikayesinin de bir nevi devamı olacak. İçinde Aya’yı da barındıracak. Hatta ana karakterin Odyssey’deki Kassandra ile bir ilişkisi de bulunacak. Ardından 2021’de Origins’i yapan ekibin yeni oyunu karşımıza çıkacak. Oyunun ismi daha belli değil fakat şu an iki farklı bölge üzerinde düşünülüyor. İlki Doğu Asya taraflarıyken ikincisi ise Viking’ler. Hatta oyunda ikisi birden bulunabilir. Çünkü Ubisoft yaptıkları bir açıklamada bir oyunda birden fazla bölgeye gitmeyi planladıklarını söylemişlerdi.

Tabii bunların hepsinin bir söylenti olduğunu unutmamak lazım. Watch Dogs 3 ve Assassin’s Creed Legion gerçek gibi dursa da özellikle 2021’deki oyun şu an daha proje aşaması olduğundan çok fazla şey değişebilir. Ama ne olursa olsun, şu an oldukça heyecanlandığımı söylemeliyim.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları