The Game Awards 2018 Özel: Son Bilgiler ve Konferanstan Önce Son Toparlama

Game Awards’un başlamasına saatler kaldı. Heyecandan patlıyorum çünkü duyurulabilecek çok fazla güzel şey var. İsterseniz yayınlanan son bilgilere bakalım ve konferanstan önceki son toparlamamızı yapalım.

game awards 2018 ile ilgili görsel sonucu

Öncelikle bildiğimiz oyunların gösterecekleri yeni videoları konuşalım. Fortnite, Game Awards için büyük bir şeyler hazırlıyor. Yapımcılar Twitter’dan belirttiler. Oyununuzu yakın tutmanızı istiyorlar. Ayrıca bu şeyin 7. sezon ile ilgisinin olmadığını da belirtiyorlar. Bunun yanında Resident Evil 2 Remake için yeni bir fragman alacağız gibi görünüyor. Hatta bu fragmanın sonunda oyunun demosu da çıkış yapabilir. Devil May Cry 5 ve Kingdom Hearts 3 de yeni videoları gösterilmesi beklenen oyunlar arasında.

Tüm bunların yanında From Software’ın Sekiro’yu Game Awards’da duyurduğunu düşünürsek bu Game Awards’da da bir şeyler yapacaklarını tahmin edebiliriz. Yeni bir oyun için çok umutlanmayın ama Sekiro’dan yeni bir video gelebilir. Sunucular arasında Duffer Brothers, yani Stranger Things dizisinin yapımcıları da var. Bu da beni acaba ilk fragmanı görür müyüz diye düşündürüyor ama emin olamıyorum. Nintendo tarafından yeni bir oyun duyurusu veya Metroid Prime 4 videosu görme olasılığımız da yüksek. Avengers 4 Fragmanı ise Cuma sabahına ertelendi diyorlar, o yüzden gösterileceğini sanmıyorum ama gösterilebilecekler listesinin küçük bir yerinde o da var. Anthem’dan falan da yeni video görme olasılığımız var. Death Stranding, Ghosts of Tsushima, Crackdown 3, Dreams ve Days Gone’u da unutmayalım.

avengers project ile ilgili görsel sonucu

Gelelim yeni oyun duyurularına. 10 yeni oyun duyurusu olacak. İlki Avengers oyunu, o çok belli. Konferansın en önemli noktalarından. Ayrıca yeni Alien oyunu da duyurulabilir diyorlar. Nintendo’dan yeni bir oyun da ekleyin. Bir de yeni Far Cry. Şimdiden 4 oyun oldu bile. Tabii bu 10 yeni oyunun 6-7 tanesinin bağımsız olma şansı çok yüksek. Ama içlerinde eminim ki çok heyecanlanacağımız şeyler de var. Bekleyip göreceğiz.

Son olarak konferansın ana amacı ödüllere gelelim. En merak edilen ödül Yılın Oyunu, o kesin. Ama ben aynı zamanda En İyi Performans ve En İyi Hikaye ödüllerini de merak ediyorum. Böylece artık Game Awards’a hazırız. Hepimiz. Ve tek yapmamız gereken sabırlı bir şekilde saat 04.30’u beklemek. Uzun bir bekleyiş olacağı kesin.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları