The Game Awards 2018 Özel: Yeni Far Cry, Resident Evil 2 Remastered Demosu, Last of Us Part 2 ve Cyberpunk 2077

Bugün son çıkan Game Awards haber ve teorileriyle ilgili küçük bir yazı hazırlamak istedim. İsterseniz hemen başlayalım.

cyberpunk 2077 ile ilgili görsel sonucu

Cyberpunk 2077 maalesef Game Awards’da gözükmeyecek. Ben zaten gözükmesini beklemiyordum. Cyberpunk için yeni şeyleri E3 2019’da beklemeliyiz diye düşünüyorum. Şaşırtıcı kısım Last of Us Part 2. Çünkü o da Game Awards’da olmayacağını söyledi. Oldukça ilginç, bir o kadar da üzücü olduklarını söylemem lazım bu haberlerin.

resident evil 2 remake ile ilgili görsel sonucu

-Gelelim sevindiren bir teoriye. Resident Evil 2 Remastered ile ilgili bir video Game Awards’da bekleniyor. Ayrıca söylentilere göre bu videonun sonunda, demonun o an çıkış yaptığı da söylenecek ve konferans bittikten sonra demo indirime sunulacak. Olası gözüküyor. Oyunun çıkışına 2 ay kaldı, ayrıca bu tarz konferans sırasında demo çıkarma olayları çok oldu. Hatta Capcom da farklı bir oyunlarında yapmıştı. Umarım olur. Olursa elbette incelemesini sitede bulacaksınız.

-Son haber Far Cry ile ilgili. Far Cry ile ilgili yeni bir video yayınlandı. Videoda 6 veya herhangi bir isim yok. Sadece Far Cry. Fakat oyun aşırı Far Cry 5’e benziyor ve sanki Far Cry 5’teki olayların devamını anlatıyor. Videonun sonunda ”Yeni Far Cry’ı Görmek İçin Game Awards’ı Kaçırmayın” yazıyor. Yeni Far Cry? Pardon? Daha Far Cry 5 Mart ayında çıktı. Ayrıca yeni Far Cry, Far Cry 5’i mi takip edecek. Seride ilk defa? Yoksa bu bir DLC mi? Belki 40 dolarlık büyük bir DLC? Belki Blood Dragon gibi ayrı bir oyun. Belki Far Cry 5 Part II? Belki de gerçekten Far Cry 6. Bunun cevabını almak için belli ki Game Awards’u bekleyeceğiz.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları