PS4’te İnanılmaz İndirimler Başladı!

detroit become human ile ilgili görsel sonucu

Büyük indirimlerden en yakını Black Friday ve o da maalesef çok uzakta.  Arada belki Fifa 19, Spider-Man falan gibi istediğiniz oyunları pahalı olmalarına rağmen kendinizi sıkıştırıp aldınız ama almadığınız çok oyun da vardır diye tahmin ediyorum. Ve benim gibi indirim beklemiş olmanız çok normal. İşte o aradığınız indirimler gelmiş olabilir. Detroit Become Human, eğer PS Plus üyesiyseniz 155 TL. Aldım. Yani, başka söyleyebilecek şey yok. Aldım, hafta sonu, tahminen Pazar günü incelemesi geliyor, beklemede kalın. Ayrıca küçük not, haftaya da Fifa 19 Journey modu incelemesi geliyor. Neden Journey Modu derseniz, ben sadece o modu oynuyorum da ondan. Konumuza dönelim, Detroit Become Human’ın fiyatı bence mükemmel. Koşup alın derim ben. Ayrıca PS Plus üyesi olmayanlara da indirim var ama ben üye olduğum için o fiyatları göremedim. Siz gene de bir bakın şu adresten.

uncharted the lost legacy ile ilgili görsel sonucu

Uncharted: Kayıp Miras eğer oynamadıysanız 4’ün üzerine koymuş çok hoş bir oyun gidip 75 TL’ye alabilirsiniz. Çok güzel bir indirim.

horizon zero dawn ile ilgili görsel sonucu

Horizon: Zero Dawn 66 TL olmuş, gene kaçırılmayacak bir fırsat. Complete Edition da var ama DLC’si o kadar da iyi değil. Oyunu çok beğenirseniz başka bir indirimde de DLC’yi alırsınız çok istiyorsanız. Ama normal versiyon kaçırılmaması gereken bir fırsat.

injustice 2 ile ilgili görsel sonucu

Injustice 2, 84 TL olmuş. Normal versiyonu gene. Maalesef Efsanevi çok pahalı. 134 TL etmez bu oyun, hele çıkışının üzerinden bu kadar geçmişken. 84 TL bile belki biraz pahalı ama almak istiyorsanız ve başka oyununuz kalmadıysa Injustice 2’yi sepete ekleyin derim. Çok güzel bir dövüş oyunu kendisi. Bol bol zaman geçirebilirsiniz.

ratchet and clank ile ilgili görsel sonucu

Ratchet and Clank almadıysanız inanılmaz bir platform oyunu. Spider-Man’den tanıdığınız Insomniac Games yapıyor bu oyunu, ayrıca oyun Türkçe Dublaj içeriyor, harika bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Platform oyunu severler kesinlikle baksın, 53 TL’ye kaçmaz.

infamous second son ile ilgili görsel sonucu

Gene 53 TL ama bu sefer inFamous Second Son. Türkçe Dublajlı, bol aksiyonlu, eski olmasına rağmen eğer ki oynamadıysanız gidip alın. Beklemeyin. 53 TL güzel fiyat, oyun da güzel. Kaçmaz.

heavy rain an beyond two souls ile ilgili görsel sonucu

Eğer diyorsanız ki Detroit için yeteri kadar param yok, ya da ben o oyunun 155 TL edeceğini düşünmüyorum, o zaman sizi Heavy Rain + Beyond Two Souls Collection’a alalım. Detroit yapımcılarının PS3 için yaptığı iki oyunun Remastered versiyonunu barındıran bu pakette Heavy Rain’in İngilizce, Beyond’un Türkçe Altyazılı olduğunu belirteyim. Heavy Rain daha iyi bir oyun ama Beyond da fena bir oyun değil. Fiyat 54 TL, kaçmaz. Oyunlar tek tek de satılıyor. Onlara da bakabilirsiniz.

 

Böylece bir indirim yazısı daha bitti. Tekrar hatırlatayım, Detroit incelemesi bu Pazar, Detroit oynayacağım için Fifa 19’a zaman ayıramayacağımdan onun incelemesi haftaya bir güne kaldı. Hafta içi gelir, ama ne zaman gelir, onunla ilgili bir duyuruyu Detroit bitince yaparım zaten. Görüşmek üzere.

 

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları