Avengers Oyunu İle İlgili Yeni Söylentiler Ortaya Çıktı!

Spider-Man artık çıkışını yaptı ve kendisinin DLC’lerini bekliyoruz. Spider-Man’in çıkışıyla resmi bir isme sahip olmayan Marvel Oyun Dünyası da gene resmi olarak olmasa da ima edildi. Böyle bir evren var. Evrenin sonraki oyunu ise Avengers Project olacak. Kendisi hakkında bol bol söylenti vardı zaten. İsmi Avengers Ultimate Alliance olacak. TPS olacak. Özgün bir hikayeye sahip olacak vs. Şimdi de söylentilere göre oyun test ediliyor ve duyurulmaya hazırlanıyor. 2 saatlik test aşamasına katıldığını iddia eden birinden de birkaç bilgi geldi. Gelin hep birlikte bu bilgilere bakalım.

avengers project ile ilgili görsel sonucu

-2 saatlik bu demo sürecinde karakter seçilemiyormuş. Kapalıymış. Oyun söylenene göre TPS ama 4 karakter arasında geçiş yapabiliyoruz. Yani bir takımımız var. Adamın söylediğine göre bu 4 kişi kendisine verilen oyunda Iron Man, Captain America, Captain Marvel ve Black Panther’mış.

-Her bir karakterin geniş yetenek ağaçları olduğunu, ama bu demo süresince ağacın çoğunun kendisine kapalı olduğunu iddia ediyor bu kişi. Demo süresince her karakterde 6 yetenek açılabiliyormuş.

-Gelelim TPS konusuna. Adam oyunun TPS olduğunu doğruluyor. Ama söylediklerine göre biraz daha Final Fantasy XV’e yakın, karakterin çok yakınında olmayan ve takımdaki diğer karakterleri de görebileceğiniz bir konumdaymış. Aslında düşününce bu mantıklı. Çünkü Final Fantasy XV’de de 4 kişilik bir takımı yönetiyoruz. Burada adam Iron Man ile uçarken sorun yaşamış. Kameranın uçma esnasında aşırı sallandığını, ve çoğu zaman çalışmadığını söylemiş ki bu biraz korkutucu. Çünkü karakterin en temel özelliği uçma ve bu oyun duyurulalı, bakın yapımının başlamasından bahsetmiyorum, duyuru videosu yayınlanalı neredeyse 2 sene olacak. 2 senede en temel karakterlerden birinin en temel özelliklerinden birini doğru düzgün yapamadınız mı hala diye sorasım geliyor hatta soruyorum. Yapamadınız mı?

-Adamın söylediğine göre herhangi bir ara sahne, bir görev imleci veya hikaye hakkında detay verebilecek herhangi bir şey bulunmuyormuş. Ayrıca kendisinin çizgi romanlarla çok ilgisi olmadığını, ama filmleri çok sevdiğini not düşmüş. Gördüklerini ise yıkılmış bir şehir olarak tanımlamış. Patlamalar vs. oluyormuş. Bir savaş alanı gibiymiş.

-Dövüştüğü kişileri insan olarak tanımlamış ve kesinlikle robot olmadıklarını belirlemiş. Silahlı adamlar, dövüşen adamlar olduğundan bahsetmiş. Kaptanın kalkanının ise fırlatılıp düşmanları etkisiz hale getirebildiği belirtilmiş. Hatta bu kalkan bir duvara atıldığında duvardan sekip düşmanlara çarptığını, duvarda da küçük bir çatlak kaldığını not düşmüş.

-2 saat boyunca aynı yerde düşmanlarla farklı yeteneklerle dövüştüğünü belirtmiş. Ayrıca Co-op modu, mikro ödemeler gibi şeylerden de hiç bahsedilmemiş.

Sonuç olarak elimizde hala yeterince şey yok ama bu söylentiler doğruysa hem üzücü, hem sevindirici kısımlar var. Iron Man olayı çok üzücü mesela. Ama 4 karakter, kameranın konumu vs. gibi şeyler de hoş geldi. Bunların söylenti olduğunu tekrar hatırlatıp, aynı zamanda da bu hafta içerisinde Marvel Oyun Evreni ile ilgili bir yazının geleceğini belirteyim. Salı günü olur diye düşünüyorum. Saat 12:00’da yayınlamayı planlıyorum. Yazıda hangi Marvel oyunlarını görebiliriz, hangileri güzel olur, söylentiler, Spider-Man 2 söylentileri, bu oyunla ilgili düşüncelerim, tahminlerim vs. olacak. Hoş bir yazı olacağına inanıyorum. Şimdilik görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları