Steam’de Assassin’s Creed İndirimi Başladı

Steam’de yeni bir indirim başladı. AC indirimi! Kaçırılmaması gereken oyunlar var. Gelin hep birlikte bakalım. Sayfası şurada.

ac origins ile ilgili görsel sonucu

Öncelikle AC Origins’den bahsedelim. Zaten sitede incelemesi var. Peki 104 TL’ye değer mi? Bence evet. Sizi en az 1 hafta oyalayacaktır diye tahmin ediyorum. Dünyası fena değil. Grafikleri güzel. Konusu kötü ama oynanışı güzel, eğlenceli bir oyun. Dediğim gibi 100 TL’ye de kaçmaz. Kesinlikle bir bakın.

ac  syndicate ile ilgili görsel sonucu

AC Syndicate bence Origins’ten daha güzel bir oyun, hatta serinin en iyilerinden. Fiyatı ise 55 TL. Biraz eski olmasına rağmen fena bir indirim değil. Uzun bir oyun, gene eğlenerek oynarsınız diye düşünüyorum.

ac rogue ile ilgili görsel sonucu

Assassin’s Creed Rogue ve Assassin’s Creed IV: Black Flag de bahsedeceğim son oyunlar. İkisi de aynı motor ile geliştirildi, ikisi de gemi savaşları üzerine yoğunlaşan bir oyun vs. İkisi de 28 TL. Peki hangisini almalıyız? Rogue daha sonra çıktı fakat ben onu oynamadım. IV ise oldukça güzel bir oyun. 28 TL’ye gayet mutlu eder sizi. Koşarak almanızı tavsiye ederim. Tabii ki oynamadıysanız. AC serisini bilmeniz de gerekmiyor oyunu anlamanız için. Günümüz kısımları falan çok yok oyunda. Toplasanız 30-40 dakika. Rogue için ise bir şey diyemiyorum ama alasım gelmedi değil. 28 TL uygun bir fiyat gibi.

Şimdilik bu yazıdan da bu kadar. Sonraki yazılarda görüşmek üzere.

 

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları