Playstation’da 300’den Fazla Oyun İndirimde + Okula Dönüş İndirimi De Başlıyor

Yeni bir İndirim yazısına hoş geldiniz. PS Store’da 300’den fazla oyunda indirim var. Bunun yanında okula dönüş indirimi de başlıyor. İsterseniz indirimlere şöyle hızlıca bir bakalım.

playstation store ile ilgili görsel sonucu

77 TL’den Ucuz Oyunlar

İlk olarak 77 TL’den ucuz oyunlar indirimine bakıyoruz. Hemen başlayalım. Ben tabii ki gene tavsiyeler vereceğim. Tüm oyunlara bakmak istiyorsanız sayfası şurada.

life is strange before the storm ile ilgili görsel sonucu

Life is Strange Before the Storm Full Season – 31 TL

Güzel bir indirim. 6-8 saat arası oyalar sizi. İlk oyun kadar iyi olmasa da kötü bir oyun değil. 31 TL fiyat da dediğim gibi güzel bir fiyat. Ayrıca normal oyunu oynamadıysanız da anlayabilirsiniz. Jenerikten sonraki sahne hariç. Orayı anlamak için oyunu oynamanız lazım. Ama oyunla ilgili Spoiler veren bir sahne değil. Önce bunu oynayıp sonra normal oyunu oynayabilirsiniz. Bu arada siz sormadan söyleyeyim, Fifa 18, 57 TL olmuş. Ama 19 çıktığından ve futbol oyunlarıyla aram olmadığından tavsiyelerde yazmadım. Çünkü tavsiye etmeli miyim etmemeli miyim bilmiyor.

prototype biohazard bundle ile ilgili görsel sonucu

Prototype Biohazard Paketi – 58 TL

Steam indirimlerinde de tavsiye ettim. Burada da ediyorum ama o kadar gidip alın diyemeyeceğim, biraz düşünmeniz gerekli. 58 TL, geçen nesilden kalma oyunlar için ne kadar iyi bilmiyorum. Ama alınabilir. Fiyat güzel. Oyun için Open World aksiyon diyebiliriz. Dövüşü biraz Hack n Slash gibi ama tam da değil. Videolarına bakınca direk anlarsınız ne olduğunu, anlatması çok kolay değil.

abzu ile ilgili görsel sonucu

Abzu – 31 TL

Bunu tavsiye etmiyorum. Abzu, Journey tarzı bir oyun ama Journey kadar bir etki yaratamayacak üzerinizde. Ayrıca oyun çok kısa. 2-3 saatte bitirebilirsiniz. Tabii sıkılma şansınız var. O yüzden 31 TL çok. Bekleyin, daha düşsün. Onun yerine oynamadıysanız Journey alın. Oyunu bilmeyenler için oyun yürüme simülasyonu. Daha doğrusu burada yüzme simülasyonu oluyor sanırım. Fiyatı biraz pahalı bence. Siz bilirsiniz.

brothers a tale of two sons ile ilgili görsel sonucu

Brothers: A Tale of Two Sons – 27 TL

A Way Out yapımcılarından çok güzel bir oyun. Oynamadıysanız alın. Sol analog ile bir kardeş, sağ analog ile bir kardeşi kullanıp bulmacaları çözdüğünüz hoş bir oyun. 4-5 saatte bitiyor diye hatırlıyorum ama oynanması gereken bir oyun diye düşünüyorum. Bakılabilir, fiyat da fena değil.

 

23 TL’den Ucuz Oyunlar

Bir diğer indirim başlığımız 23 TL’den ucuz oyunlar. Sayfası şurada. Biz tavsiyelere geçelim.

late shift ile ilgili görsel sonucu

Late Shift – 18 TL

Tamamen gerçek aktörler kullanılarak film çekilse, siz bu filmde seçimler yapsanız ve ona göre gidişat değişse güzel olur muydu? Merak ediyorsanız Late Shift sizin için geldi. 18 TL’ye 1-1.5 saatlik bir oyun alacaksınız. En az 1 kere daha oynayacağınıza da eminim. Tavsiye eder miyim? Fiyat-saat karşılaştırmasında biraz sınıfta kalsa da ilginç, eşi benzeri zor bulunan bir oyun olduğu kesin. O yüzden evet, farklı deneyimler yaşamak isteyen bir oyuncuysanız, Late Shift sizin için indirimde.

life is strange ile ilgili görsel sonucu

Life is Strange Season Pass – 13 TL

İngilizcem yeterli, seçimli oyunları seviyorum diyorsanız Life is Strange’i denemelisiniz. Seven var, sevmeyen var. Seven çok severken, sevmeyen nefret ediyor genelde. Ama ben sevenlerdenim. Liseli bir kızın elde ettiği zamanı geri alma güçlerini kullanarak kasabayı yok edebilecek bir hortumu durdurmaya çalışması konsepti de ilginç geldiyse koşun. 8-10 saatlik bir macera için 13 TL, inanılmaz bir fiyat. Oynamayanlar kaçırmasın.

 

PS4 Oyunlarında %60’a Varan İndirim

Gelelim son indirim başlığımıza. Sayfası şurada, tavsiyeler burada.

gran turismo sport ile ilgili görsel sonucu

Gran Turismo Sport – 84 TL

Yarış oyunu seviyorsanız PS4’teki en iyi seçeneğiniz bu. Ama 84 TL eder mi? Hayır. Ayrıca daha önce çok daha fazla indirime geldi. O yüzden PS4’te yarış oyunu için çıldırıyorum demiyorsanız beklemenizde bence fayda var.

persona 5 ile ilgili görsel sonucu

Persona 5: Ultimate Edition – 134 TL

Oynamadım ama çok istiyorum. Her ne kadar 134 TL, 100 saatlik bir oyun için harika bir fiyat olsa da normal sürümü daha önce 90 TL’ye kadar inmişti, gene beklemenizi tavsiye ediyorum.

shadow of war ile ilgili görsel sonucu

Middle Earth: Shadow of War – 134 TL

Gene bekleyin diyeceğim. Oyun güzel, ama sonunu görmek için 20 saat kasma, ya da para isteyen bir oyun olduğundan, ve 1 senelik olduğundan dolayı Black Friday’de falan çok daha ucuza bulabilirsiniz. Bence almayın.

bioshock the collection ile ilgili görsel sonucu

Bioshock: The Collection – 64 TL

Bu indirim alınması gereken oyununa geldik. Oyunu oynamadım. Ama aşırı övülen bir oyun. FPS oyunu sevenler kesinlikle bakmalı. 3 güzel oyun, tüm DLC’leri ile birlikte 64 TL. Kaçmaz bir fırsat bence. Değerlendirin.

xcom 2 ile ilgili görsel sonucu

XCOM 2 – 64 TL

Enemy Unknown/Within kadar iyi olmasa da XCOM 2’yi beğenmiştim. Bu oyun türünü beceremiyorum, ama oyunu gerçekten çok takdir ediyorum. Böyle bir oyun kumanda ile oynanır mı da demeyin. Ben çok güzel oynadım bu oyunu PS4’te, kumandayla oynanıyor. 64 TL de fena fiyat değil. Gönül isterdi 40 TL’ye görmek ama 64 TL olmuş, 64 TL’ye de değer. Çünkü eğer oyunu severseniz, 50 saat oynamak garanti. Zaten ilk seferde kolay kolay bitiremezsiniz. Hele yardım almayacağım derseniz, yüzlerce saatlik bir oyun sizi bekliyor.

hitman game of the year edition ile ilgili görsel sonucu

Haftanın Fırsatı: Hitman Game of the Year Edition – 114 TL

Benim gibi bölümleri bitirip geçeceğim, tekrar oynamam diyorsanız 114 TL pahalı. Ama bölümler çok dolu. Yapılacak çok fazla şey, oyunu bitirmenin çok fazla yolu var. Eğer ben bu yolları kullanırım, tekrar tekrar oynarım diyorsanız sizin oyununuz burada. Oyuncudan oyuncuya değişir yani 114 TL değer mi değmez mi.

 

Böylece indirimler bitti. Bir de gelecek Okula Dönüş İndirimi var. Onu videosu çok güzel özetliyor. Direk onu koyup, şimdilik görüşmek üzere diyorum.

 

 

 

Playstation’da 300’den Fazla Oyun İndirimde + Okula Dönüş İndirimi De Başlıyor için 2 yanıt

  1. OzgurLog
    5 Eylül 2018 21:38 (279 yorumu var)

    Okula dönüş kampanyası fiyatları 1 sene öncesinin fiyatları. 😉

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları