Steam’de Haftanın İndirimleri Başladı, 450’den Fazla Oyun Var!

Steam indirimlerine tekrar geldik. 450’den fazla oyun var. Ben de gözüme çarpan bazı oyunlardan bahsedeceğim. Çünkü evet, yarısından fazlası umurunuzda olmayacak. Ama bazı güzel oyunlar buldum. Onlardan bahsedeceğim. Tüm indirimlere şuradan bakabilirsiniz. Hadi tavsiyelere geçelim.

steam ile ilgili görsel sonucu

Dediğim gibi 450’den fazla oyun var. Tüm oyunlara yukarıdaki ”şuradan” kelimesine tıklayarak bakabilirsiniz. Ben tavsiyelerime geçiyorum.

prototype ile ilgili görsel sonucu

Prototype Serisi

Çok iyi oyunlar değiller, kabul ediyorum. Ama eğlenceli olduğunu da kabul etmem lazım. Ben 2’yi oynayıp sevmiştim. Eğer isterseniz ilki 12 TL. İkincisi 25 TL. Ya da ikili paketi 25 TL’ye alabilirsiniz. Ben ikili paketi alın diyeceğim. Çünkü 90 TL’den inmiş, ve eğer videoları hoşunuza giderse oynayabileceğiniz bir oyun diye düşünüyorum. Çok büyük beklentileriniz olmasın. Ama eğlenmeyi bekleyebilirsiniz. Sayfası şurada.

dragon age origins ile ilgili görsel sonucu

Dragon Age: Origins

Oynamadım ama sevilen bir RPG oyunu. Ayrıca listeye ekledim çünkü fiyatı çok ucuz. 31 TL’den 4,65’e düşmüş. Bence kaçırmayın. Hiç olmadı iade edersiniz diyeceğim ama zaten 4 TL. 4 TL’yi bu yazıyı okuyan herkes verebilir diye düşünüyorum. Sayfası şurada.

anno 2070 ile ilgili görsel sonucu

Anno 2070

Gelecekte bir şehir kurmak, ticaret yapmak istiyorum derseniz Anno 2070, 18 TL olmuş. Ben oyunun her şeyine sahip olmak istiyorum derseniz 24 TL fiyatıyla Complete Edition alabilirsiniz. Bazı insanlar gelecek temasını bu oyunlarda sevmiyor, ama eğer siz seviyorsanız, bakabilirsiniz. 18 TL de, 24 TL de güzel fiyatlar. Complete Edition’da da bu arada 10 adet DLC bulunuyor. 24 TL dediğim gibi güzel bir fiyat. Sayfası şurada.

the witness ile ilgili görsel sonucu

The Witness

Bulmaca oyunu seviyorsanız güzel bulmaca oyunu bulmak biraz zor şu zamanlarda. Ama merak etmeyin, çünkü ben buradayım ve size bu oyunu tavsiye ediyorum. The Witness’ın grafikleri çok güzel. Bulmacaları da çok zor. Bulmacalarının tarzı için birkaç oynanış videosu izleyebilirsiniz. Fiyat 30 TL, 60 TL’den düşmüş. Biraz pahalı gelebilir ama dediğim gibi düzgün bulmaca oyunu çok yok. Görünce de bence kaçmaz. Geçen İstanbul’a gittiğimde sinema fiyatlarının 30, 40 TL olduğunu gördüm. 2 saatlik filme 30 TL verip, 10 saatlik oyuna verememek de biraz garip. Eğer bulmaca oyunu seviyorsanız bence bakılır. Sayfası şurada.

her story ile ilgili görsel sonucu

Her Story

Bu yazıdaki son tavsiyem Her Story. Bu oyun için İngilizce lazım. Önce onu söyleyeyim. Oyunun olayı bazı kaydedilmiş videoları izleyip bir şeyler çözmek. Güzel bir hikayesi var. Değişik bir tarzı var. Ama gerçekten çok iyi bir oyun. İngilizcemle oyunları anlarım diyen herkes bence bakmalı. Çıktığı yılda da bol bol ödül kazanmış, çok sevilen bir oyun olduğunu hatırlatayım. Fiyat 8 TL. 11 TL’den düşmüş, çok düşmemiş ama bence bakılır. Sayfası şurada.

 

Okuduğunuz için teşekkürler. Sonraki indirim yazısında görüşmek üzere.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları