Xbox Store’da 100’e Yakın Oyun İndirimde!(GTA, Call of Duty ve Daha Fazlası)

Xbox Store’da indirim vakti gelmiş gibi gözüküyor. Ben de sizler için bu indirimlere şöyle bir bakmak istedim. Xbox One kullanıyorsanız, indirim bayramınız kutlu olsun.

xbox store ile ilgili görsel sonucu

Geriye Uyumluluk İndirimleri

İlk indirimimiz Geriye Uyumluluk indirimi. Bu indirimdeki 61 oyunun hepsi Xbox 360 zamanından kalma oyunlar. Ama oynamadığınız oyunlar varsa ilginizi çekebilir diye düşündüm. Hemen başlayalım. Bu sefer direk indirim sayfasını vereceğim sizlere. Geriye Uyumluluk İndirim’indeki tüm oyunlara bakmak için şuraya tıklayın.

call of duty black ops 2 ile ilgili görsel sonucu

Genel olarak birkaç Call of Duty oyunu indirime girmiş. Ben 3 tane tavsiye etmek istedim. Black Ops, 40 TL olmuş. Black Ops gayet güzel bir oyundu bence. Black Ops 2 ise 53 TL olmuş. O bence daha da güzel bir oyun. Ayrıca daha yeni bir oyun. Evet, 2012 yılında çıkmış oyuna 53 TL verilir mi diyebilirsiniz ama Call of Duty serisi maalesef zor indirime giren bir seri. Bulduğunuz zaman da bence kaçırmamalısınız. Son olarak Modern Warfare 48 TL. Bu biraz pahalı. Çünkü Remastered versiyonu da değil. Ama Black Ops 1 veya 2’ye bence gönül rahatlığıyla para verilir.

gta 4 ile ilgili görsel sonucu

GTA oyunları da indirime girmiş. San Andreas 25 TL, GTA 4 ise 20 TL. Sizin bileceğiniz bir şey. Eğer oynarım diyorsanız alabilirsiniz. İkisini de alabilirsiniz. San Andreas neden GTA 4’ten pahalı diye de sormayın ben de bilmiyorum cevabı. Ama ikisi de uzun oyunlar, sevilen oyunlar. Oynarım diyorsanız alabilirsiniz. 20 ve 25 TL gerçekten güzel fiyatlar.

red dead redemption ile ilgili görsel sonucu

İkincisi gelmeden ilkini oynayayım diyorsanız Red Dead Redemption 21 TL olmuş. Kaçırmayın. Oynamadıysanız kaçırmayın. Harika bir indirim. Bully de, ki kendisi yine Rockstar oyunu, 15 TL olmuş. Onu da tavsiye ederim.

borderlands ile ilgili görsel sonucu

Borderlands 1 ve 2. Tanesi 25 TL. Ben Borderlands 2’yi tek başıma oynamış ve bir süre sonra sıkılmıştım. Ama eğer arkadaşınız varsa bakabileceğiniz oyunlar. Bildiğim kadarıyla hikaye devam etmiyor. O yüzden aslında 2’yi almak daha mantıklı gibi çünkü hem daha çok seviliyor, hem daha yeni.

bioshock infinite ile ilgili görsel sonucu

Bioshock 2, 23 TL. Bioshock Infinite ise 20 TL. Oynamadım ama iki oyun da gayet övülen, beğenilen oyunlar. Hele Infinite çıktığı zaman anlatıla anlatıla bitirilemedi. O yüzden 20 TL’ye Infinite bence alınır, FPS oyunu olarak oldukça iyi. 2 konusunu size bırakıyorum.

dead space ile ilgili görsel sonucu

Dead Space 1, 15 TL. 2 ve 3 ise tanesi 22 TL. 3 kötü diyorlar ama 1 ve 2 seviliyor. Ben de ilkini oynadım ve bence harika bir hayatta kalma korku oyunu. Dediğim gibi ilki 15 TL’ye kaçmaz. Koşarak alın eğer türü seviyorsanız, ve tabii ki oynamadıysanız.

just cause 2 ile ilgili görsel sonucu

Just Cause 2, 4 TL. Çok oynar mısınız bilemem ama etrafı yakıp yıkmak konusunda daha iyi bir oyun bulamazsınız. Hele 4 TL, bence ekran görüntüleri hoşunuza giderse alın gitsin. Aksiyon seviyorsanız eğleneceksiniz. Ama tabii hikaye falan arıyorsanız kaçın. Beyinsiz aksiyon oyunu kendisi.

mafia 2 ile ilgili görsel sonucu

Mafia 2 ise 16 TL. Oynamadım ama sevilen bir oyun. Mafia 3’ü boş verip Mafia 2’ye hele 16 TL fiyatla bence bakın. Mafya oyunu arayanlar, güzel bir hikaye arayanlar, Mafia 2 sizleri bekliyor.

Ä°lgili resim

Mirror’s Edge’in ilki 16 TL. Harika Parkur mekanikleri var. İkincisi maalesef çok kötü ama ilkini bitirmesem de eğlenceli saatler geçirmiştim.

xcom enemy within ile ilgili görsel sonucu

XCOM Enemy Within, 19 TL. Beceremiyorum bu tarz oyunları, ama XCOM’u ona rağmen seviyorum. Beceriksizim, ama gene de seviyorum. 2 de güzel ama bence Enemy Within çok daha güzel bir oyun. Görüntülerine bakın, videolarını falan izleyin, hoşunuza giderse kaçırmayın. Çok eğlenebilirsiniz oyunu oynarken. Oyun da sıra tabanlı bir strateji oyunu aslında, ama aksiyonu da bol. Dediğim gibi herkesin bakması gereken bir oyun bence.

 

Survival of the Fittest İndirimi

Hayatta kalma, korku oyunlarının bulunduğu bu indirimde maalesef çok bir şey tavsiye edemeyeceğim sizlere. Çünkü oyunları bilmiyorum. Ama tavsiye edeceğim 1 oyun var. Bakmak isterseniz de bu indirimde 26 oyun bulunuyor. Sayfası şurada.

don't starve ile ilgili görsel sonucu

Don’t Starve, bir eklenti paketi ile 15 TL. Arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız Don’t Starve Together 23 TL. Hayatta kalma oyunu seven herkese önerim, bakmanızı tavsiye ederim. Arkadaşla daha eğlenceli de olabilir. Ama tek başınıza da uzun saatler geçirebilirsiniz. Eğer diyorsanız ki ben Don’t Starve’ın ikinci eklenti paketini de istiyorum. Ya da Don’t Starve Together’ı da istiyorum, normalini de istiyorum. 30 TL’ye Mega Pack alıp hem ana oyunu, hem diğer iki DLC’yi, hem de Together’ı alabilirsiniz. Çok güzel bir indirim.

ufc 3 ile ilgili görsel sonucu

Haftanın İndirimleri

Haftanın indirimlerinde iki adet UFC 3 var. Normal versiyon ve özel versiyon. Oynamadım ama normal versiyonu 90 TL. Şubat ayında çıkmış bir oyun için fiyat fena değil. Sevenler bakabilir. Sayfası şurada.

sims 4 ile ilgili görsel sonucu

Diğeri ise Sims 4 ve 2 adet eklentisi. Normal Sims 4, 90 TL. Konsollara bu sene çıkmasına rağmen normalde 2014 oyunu. 90 TL biraz pahalı. PC’de çok daha ucuza bulabilirsiniz. Ama eğer eşiniz, kız kardeşiniz falan oynamak isterse 230’dan düşmüş. Güzel bir indirim. Eklenti paketleri ise City Living ve Get to Work. Get to Work, 3 tane yeni iş veriyor. Ve bu işler, oyundaki diğer işler gibi değil. Eğer karakteriniz bu işi seçerse, kendisini işte de kontrol edebiliyorsunuz. Dedektiflik yapabilirsiniz. Doktorluk yapabilirsiniz. Ya da bilim adamı olabilirsiniz. City Living ise yeni bir bölge ekliyor. Burada da apartmanlar var. İkisi de çok iyi eklenti paketleri. Ve eğer oyunu seviyorsanız tanesi size en az 20-25 saat daha oynama süresi verecektir. Ama tanesi 80 TL. Normal oyun zaten 90 TL, o yüzden bence başka bir indirim bekleyin. En azından eklenti paketlerinde. Normal oyunda karar sizin. Sayfası şurada.

 

Bugün bir tane daha yazı Steam indirimleri için gelecek. Orada da 466 oyunluk indirim başladı. Yetişirse gelecek, yetişmezse yarın.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları