Steam’de Yüzlerce Saatlik AAA Oyun + 3 İlginizi Çekebilecek Bağımsız Oyun İndirimde

Artık indirim yazıları yapmaya karar verdim. Dolar ve Euro’nun yükselişi nedeniyle gittikçe daha da yüksek fiyata satılan oyunları kimse alamıyor. Evet, ben de her oyunu alamıyorum, emin olun zenginler ve kendilerine bedava gönderilen kişiler dışında kimse her oyunu çıkınca alamıyor. Oyuncunun halinden oyuncu anlar. Bunu yapan birkaç yer var ama ben işi bir adım öteye götürüp her indirim olduğunda direk yazısını yazacağım. Bu indirim yazılarında Steam’den de, PS Store’dan da, Xbox Store’dan da oyunlar bulunacak ama Humble Bundle gibi Euro veya Dolar ile satış yapan yerlere girmeyeceğim. Ayrıca sizlere kolaylık olsun diye bahsettiğim oyunun paragrafının sonunda linkleri koydum. ”Şurada” kelimelerine tıklayarak oyunların sayfasına gidebilirsiniz. İsterseniz hemen başlayalım.

steam ile ilgili görsel sonucu

Birkaç Indie Oyun
Bu yazının o büyük oyununa geçmeden önce birkaç indie oyun ile giriş yapmak istiyorum. Öncelikle Speedrunners. Demosu da olan bu oyun arkadaşlarla eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin deneyebileceği bir oyun. Deluxe Pack’i 22 TL, normal versiyonu ise 8 TL’den satılıyor. Deluxe Pack’te birkaç DLC var ama bence pek gerek yok. 8 TL’lik normal oyunu alarak eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca Split Screen dediğimiz ekranı ikiye bölerek yan yana oynama da var, Online da var, zaten demosu da var. Çok uzun bir şey değildir diye zannediyorum. Demosunu indirip ona göre karar verebilirsiniz. Steam’deki yorumları da çok olumlu. Ayrıca oyunda Türkçe desteği de var. Sayfası şurada.

speedrunners ile ilgili görsel sonucu

Diğer oyun Portal Knights. Oyunla ilgili pek bir bilgim yok, Minecraft tarzı bir oyuna benziyor. Ama son güncellemelerden bakarsanız devamlı olarak güncellendiğini siz de göreceksiniz. Fiyat olarak da 12,40 TL. Bakılabilir. Gene arkadaşlarla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bu oyunda da Türkçe desteği bulunuyor. Sayfası şurada.

portal knights ile ilgili görsel sonucu

Son Indie oyunumuz Life is Feudal: Your Own. Ortalamanın üstünde yorumlar almış bir MMO oyunu kendisi. Hayatta kalma elementleri de içeriyor. Fakat MMO olduğundan sürekli internet gerektiriyor. Türkçe desteği yok. Ama fiyat olarak %50 indirim ile 16 TL olmuş. Almak isteyip de 32 TL’yi fazla gördüyseniz şimdi almak için tam sırası diyebilirim. Black Friday’e falan daha var çünkü. 16 TL de güzel bir fiyat. Oynamadığım için bir şey diyemeyeceğim ama gene arkadaşlarla eğlenceli olabilir. Bakmanızı tavsiye ederim. Sayfası şurada.

life is feudal your own ile ilgili görsel sonucu

O Oyun
Gelelim ”O” oyuna. Witcher 3. Eminim çok şaşırdınız. Almadıysanız ve eğer bilgisayarınız kaldırıyorsa alın derim. Eğer önceki 2 oyun yoksa Trilogy paketini 33 TL’ye, eğer onlar varsa sadece 3. oyunu 30 TL’ye alabilirsiniz. Burada şuna dikkat edin, normal oyun da, ek paketleriyle birlikte olan Game of the Year versiyonu da 30 TL. Tabii ki burada Game of the Year’ı seçip aynı fiyata 2 tane kocaman eklenti paketini de almak en mantıklısı. Sizi baya uzun süre oyalayabilecek bir oyun, almadıysanız kaçırmayın. Sayfası şurada.

Ä°lgili resim

Umarım hoşunuza gitmiştir. Yarın bir Steam indirimi yazısı daha gelecek çünkü yarın baya bir oyun indirime girecek dendi. Bu akşam da girebilir, onu bilemeyeceğim. Haftanın indirimleri başlayacakmış. Baya bir oyun olabilir konuşacak, şimdilik görüşmek üzere. İndirim yazıları devam edecek.

Steam’de Yüzlerce Saatlik AAA Oyun + 3 İlginizi Çekebilecek Bağımsız Oyun İndirimde için 2 yanıt

  1. OzgurLog
    4 Eylül 2018 12:50 (279 yorumu var)

    Eline sağlık kardeşim. Oyun resimlerini yazının üstüne alsan ve açıklamayı altta koysan daha iyi olur. 👍

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları