Destiny 2 Günlükleri: Yeni İçerik Haritası, Yeni Bir Video ve Fazlası

Yepyeni bir günlük yazısına hoş geldiniz. Bu yazıda iki temel konumuz var. Paylaşılan yeni içerik haritası ve yeni bir video. Hemen başlayalım.

 

Yeni İçerik Haritası Yayınlandı

Bungie hakkında en sevdiğim şeylerden biri içerik haritaları yayınlamaları. Yayınlanan yepyeni içerik haritası sayesinde Forsaken hakkında daha fazla bilgi sahibi olduk.

destiny 2 new roadmap early forsaken ile ilgili görsel sonucu

En büyük şey elbette ki 2.0 güncellemesinin 4 Eylül’de değil, 28 Ağustos’ta gelecek olması. Bu güncelleme ile birlikte Silah slotlarına değişiklikler, Milestone ve Challenge değişiklikleri, heroic hikaye görevleri ve çok daha fazlası ekleniyor. Ayrıca o haftadan itibaren Forsaken DLC’sini alanlar, ön yükleme yapabiliyorlar ki oyun çıkar çıkmaz oynasınlar. Büyük ihtimalle Forsaken çıkana kadar göreceğimiz son yol haritası bu. Küçük bir hatırlatma daha yapacağım. Solstice of Heroes etkinliği haftaya Salı günü başlıyor ve 28 Ağustos’a kadar devam edecek. Zaten 28 Ağustos’ta 2.0’a geçiyoruz. Bir hafta sonra 4 Eylül’de ise Forsaken çıkış yapıyor. Yani Ağustos sonu, Eylül başlarında bol bol Destiny haberi ile karşınızda olacağım, beklemede kalın derim.

 

Yeni Silah ve Zırhlardan Video

Forsaken DLC’si ile gelecek yeni zırh ve silahlar için de bir video paylaşıldı. 2 dakikalık bu videoda birçok silah ve zırh görüyoruz. Hepsini aşırı beğendiğimi söylemem lazım. Zaten artık inkar etmemin bir anlamı yok. Destiny çıkınca almam dedim, 1 sene sonra aldım. DLC’ler umurumda değil dedim, tüm DLC’lerle birlikte olan versiyonunu PS4’te tekrar aldım. Destiny 2 çıkınca ucuzlasın öyle alırım dedim, çıkar çıkmaz aldım. DLC’leri almam, indirime girsin dedim, ilk DLC çıktı, 1 hafta sonra aldım. Evet, Forsaken’ı da alacağım. Kaçışı yok. Bağımlılık oldu artık.

Ve böylece bu günlüğün sonuna geliyoruz. Okuduğunuz için teşekkürler, eğer çok önemli bir haber gelmezse sonraki yazımız haftaya olacak ve Solstice of Heroes etkinliğinden bahsedecek. Görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları