Haftanın Oyunları: 16-22 Temmuz 2018

Haftanın oyunlarına küçük bir aradan sonra devam ediyoruz. Bu hafta 7 dikkat çeken oyunumuz var.

Far Cry 5: Lost on Mars(PC, PS4, Xbox One, 17 Temmuz)

Far Cry 5’in ikinci indirilebilir içeriği Lost on Mars, adından da anlaşılabileceği gibi Mars’ta geçiyor. Far Cry 5 Season Pass sahibiyseniz bedava indirebileceğiniz bu ikinci içeriği tek almak isterseniz fiyatı 30 TL.(PS4, Steam’de Daha Yok)

Fear the Wolves(PC, 18 Temmuz)

PC’de Erken Erişim’e açılacak yeni hayatta kalma oyunu Fear the Wolves da bu hafta çıkışını yapıyor. Steam’deki fiyatı daha belli değil. Ama hayatta kalma oyunu arayışındaysanız bakabilirsiniz.

Detached(PSVR, 19 Temmuz)

PS VR sahipleri eğer ki uzayda geçen bir VR oyunu arıyorlarsa, Detached’e bakabililer.

Gene Rain(PS4, 17 Temmuz)

Gelecekte geçen bir TPS istiyorsanız da Gene Rain bu hafta sizler için çıkış yaptı. Bağımsız bir oyun olmasına rağmen güzel görselliği ile dikkat çekiyor.

Mothergunship(PC, PS4, Xbox One, 17 Temmuz)

FPS ve Bullet Hell türünü birleştirerek önümüze sunan Mothergunship PC, PS4 ve Xbox One için bugün çıkışını yaptı. Bunu yazdığım sırada Steam’den alma daha açık değildi fakat PS Store üzerinde 74 TL.

Adventure Time: Pirates Of The Enchiridion(PC, PS4, Xbox One, 17 Temmuz)

Adventure Time çizgi filminin evreninde geçen bu yeni oyun sıra tabanlı bir dövüş sistemine ve aynı çizgi filminki gibi görselliğe sahip. Oyunun fiyatı şu anda belli değil ama Steam’de 5 saat sonra açılacak.

Sonic Mania Plus(PS4, Xbox One, Switch, 17 Temmuz)

Son oyunumuz ise Sonic Mania oyununun tüm DLC’lerini içinde barındıran Plus versiyonu. Fiyatı daha belli değil ama normal sürümü Steam’de şu an 60 TL. Bu hafta hangi oyunlar ilginizi çekti?

 

 

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları