Destiny 2 Günlükleri – Yeni Bir Hafta, Yeni Bir Başlangıç, Yeni Forsaken Haberleri

Yeni günlük sisteminin ilk yazısına hoş geldiniz. Artık günlükler daha kısa olacak, daha hızlı gelecekler fakat sadece Multiplayer oyunlar için gelecekler. Eğer sizin de oynadığınız bir Multiplayer oyun varsa ve böyle bir yazı serisi oluşturarak siteyi güçlendirme konusunda bize yardımcı olmak isterseniz Discord’dan veya buradan bana mesaj yazabilirsiniz. Şimdi hemen başlayalım.

destiny 2 forsaken ile ilgili görsel sonucu

Önceki Yazıdan Bu Yana Neler Oldu?

Önceki günlük yazısı gerçekten oldukça uzun zaman önceydi. Peki bu süreçte neler oldu? Aslında çok bir şey olmadı. Yeni DLC olan Forsaken duyuruldu, Eylül’de çıkıyor. Ve hepsi bu kadar. Bu yazıda da biraz oyunda neler yaptığımdan, biraz da yeni haberlerden bahsedeceğim. Öncelikle, ben de Destiny 2’ye bir dönüş yaşadım ve yavaş yavaş Power seviyemi arttırıyorum. Biraz geri kaldım maalesef o konuda. Ayrıca bu hafta Iron Banner vardı, biraz onu oynadım ama Destiny’de PvP modunu beceremiyorum maalesef. Bu da beni üzüyor aslında. Ama yapacak bir şey yok. Biraz daha Strike’larda takılıyorum o yüzden.

 

Yeni Haberler

Öncelikle Forsaken DLC’sinin yapımı 2017’nin başında başlamış ki bu bir eklenti paketi için uzun bir geliştirme süresi bana göre. Yeni Triumph sisteminde skor da olacakmış. Bu Triumph sistemi Destiny 2’ye yeni gelecek. Ayrıca 1. yılda yaptıklarımız da oyuna kayıt olduğumuz anda Triumph sistemine işlenecek. Sadece Bungie.net üzerinden ulaşılabilecek bir triumph sistemi de bu yaz geliyor. Triumph da bilmeyenler için Challenge’lar gibi bir sistem. Ayrıca yeni silah sistemi ile ilgili yaz içerisinde yeni bilgilere sahip olacakmışız.

Bunun yanında 17 Temmuz’da bedava bir güncelleme ile 6’ya 6 moduna, günlük Bounty’lere falan ulaşacağımızı da unutmayalım. Solstice of Heroes adında bir etkinlik de geliyor. Ayrıca oynadıysanız biliyorsunuzdur ki Power seviyesi atlamak Warmind ile iyice zorlaştı. Bunun için de yeni bir sistem geliştirdiklerini, ama şimdi söyleyemeyeceklerini belirttiler.

destiny 2 forsaken power 600 ile ilgili görsel sonucu

Forsaken ile birlikte maksimum seviye 50, maksimum Power seviyesi ise 600 oluyor. Ayrıca artık Milestone’larımız da günlük, aylık, birkaç günlük şeklinde varyasyonlara sahip olacak. Yeni Gambit modu da kendi Milestone’una sahip olacak. Ayrıca günlük Heroic seviyesindeki görevler de geri dönüyor. Her gün özel bir senaryo görevi zorlaştırılarak önümüze sunulacak ve yüksek seviyede eşya verecek. Düşmanların artık zayıf noktaları sadece kafaları veya gövdelerinde değil, taşıdıkları silahlar da falan da olabilecekmiş. Düşmanlar konusunda fanların tepkisini merak ediyorlarmış.

Cayde-6’nın seslendirmeni ise değişmiş. Ve eklenti paketi ve Destiny 2’nin kapladığı toplam boyut 104 GB olacakmış. Bugünlük elimizdeki bilgiler bu kadar. Günden güne Forsaken için heyecanlanıyorum ama eklenti paketi için 150 TL istenmesi yetmiyormuş gibi bir de üzerine ikinci bir Season Pass çıkarmaları çok kötü oldu. Season Pass’in 100küsür TL’den çıkacağını düşünürsek en mantıklısı en başta almak ama o zaman da 230 TL vermek gerekiyor. Para, para, para anlayacağınız. İlerleyen yazılarda görüşmek üzere.

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları