Haftanın Oyunları: 25 Haziran-1 Temmuz 2018

İlk haftanın oyunları yazısıyla karşınızdayım. Bu haftanın önemli 7 oyununa teker teker birlikte bakacağız. Hemen başlayalım.

The Crew 2(PC, PS4, Xbox One, 29 Haziran)

Yarış demişken Ubisoft’un beğenilmeyen oyunu Crew’un devamı Crew 2 de MXGP Pro ile aynı gün çıkış yapacak. Karada, havada ve suda. İstediğiniz yerde yarışlar yapabileceğiniz Crew 2, şüphesiz bu haftanın en konuşulacak oyunu. İyi mi kötü mü, onu çıkınca göreceğiz.

Wolfenstein II: The New Colossus(Switch, 29 Haziran)

Bethesda’nın sevilen serisi Wolfenstein’ın ikinci ana oyunu New Colossus, Switch sahiplerine geliyor. Switch’in yakında ülkemizde de resmi olarak satışa başlayacağını düşünürsek oldukça önemli bir haber olabilir.

Far Cry 3 Classic Edition(PC, PS4, Xbox One, 26 Haziran)

Efsane oyun yenilenmiş grafikleriyle geri dönüyor. PS4 ve Xbox One’ın dışında PC’ye de geliyor. Eğer oynamadıysanız bu hafta kaçırmamanız gereken oyunlardan.

Nier: Automata(Xbox One, 26 Haziran)

Çıkışında çok beğenilen Nier Automata, PC ve PS4 sürümlerinin ardından şimdi de Xbox One için çıkış yapacak. Xbox One sahipleri eğer ki hack n slash oyunu arıyorsa, Nier: Automata, bu hafta tercihleri olabilir.

MXGP Pro(PC, PS4, Xbox One, 29 Haziran)

Sürücünüzü oluşturun ve kariyer basamaklarını çıkmaya başlayın! İsterseniz de yeteneklerinizi test etmek için Compound bölgesine gidebilirsiniz. Seçim sizin. MXGP Pro, bu hafta motor yarışı arayanlar için geliyor.

The Awesome Adventures of Captain Spirit(PC, PS4, Xbox One, 26 Haziran)

Life is Strange evreninde geçecek bir maceraya hazır mısınız? The Awesome Adventures of Captain Spirit, yarın tamamen bedava olarak çıkış yapıyor, ve Life is Strange 2’nin hikayesine de bağlantılar içeriyor. Life is Strange fanları kaçırmasa iyi olur diyebiliriz.

Crash Bandicoot N Sane Trilogy(PC, Xbox One, Switch, 29 Haziran)

Crash geçen sene PS4’e geri dönmüştü. 1 sene sonra ise diğer konsollara da geliyor. Bu Crash oyununda PS1 için çıkış yapmış orijinal 3 Crash oyununu deneyimleyebilir, ve benim neden en sevdiğim oyunun Crash olduğunu anlayabilirsiniz. PS4 kullanıcıları için de ikinci bir bölüm geliyor. Bedava indirilebilecek.

Haftanın en popüler oyunları böyleydi. Tabii ki tonla Indie oyun da çıkışını yapacaktır. Ben bu hafta Crash DLC’sine ve Adventures of Captain Spirit’e bakmayı planlıyorum, peki ya siz?

 

Bir cevap yazın

Araç çubuğuna atla
Online Oyunlar Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Videoları Youtube - Steam Çekiliş
Tüm hakları Mario'nun mantarında saklıdır.
Hakkında - Gizlilik - Kullanım Şartları